Karadeniz Pet

Sarı oğlanı konuşturmayı başardım sanki galiba herhalde :)

Olabilir, siz konunun altına yeni yanıt yazabilirsiniz "Güncel" diyerek. Muhakkak dönüş sağlanır, böyle yaparsanız sebebini bilmeden yargılamaya girersiniz. Sabretmek başarmanın yarısıdır, beklemelisiniz biraz. Bende yavru almak için sabretmeyi öğreniyorum şu an mesela :D Sükunet ve sevmek her zaman iyidir, sonuçta herkes buradan içinden geleni yansıtıyor; paylaşıyor. Siz bunu yargılıyor ya da tartışıyor iseniz tepkiyi muhakkak alırsınız :) Kızmayınız
Onemli noktalara değinmişsiniz öncelikle tesekkur ederim @Sakuram yanitlamaya calisiyoruz yanit begenilmiyo soyluyoruz anlamiyor bildigini okuyor ters cevaplar hakaret vari terbiyesiz yanitlar seviyesiz yakismayan uslup sacma sapan sorular konular binlerce kez yanitlanmis sorular ve cevaplari mevcut forumda arama motoruna yaz arastir kesin yanitini bulursun zaten ama tembellesmisiz hazir olsun hemen olsun isteniyor bazen cevap yazilmiyor cevabini bilmiyorsun niye yanlis yonlendirelim kendimce bilgimce yardimci olmaya calisiyorum kimseyede bir gicikligim yok birine cevap yazayimda digerine yazmayim gibi fantazilerde kurmam ozelden sorarlar elimden geldigince cevaplamaya calisirim yine bilmiyorum nerde eksikligim hatam var dusunurum bizlerde ogrenmeye devam ediyoruz sonucta

Onemli noktalara değinmişsiniz öncelikle tesekkur ederim @Sakuram yanitlamaya calisiyoruz yanit begenilmiyo soyluyoruz anlamiyor bildigini okuyor ters cevaplar hakaret vari terbiyesiz yanitlar seviyesiz yakismayan uslup sacma sapan sorular konular binlerce kez yanitlanmis sorular ve cevaplari mevcut forumda arama motoruna yaz arastir kesin yanitini bulursun zaten ama tembellesmisiz hazir olsun hemen olsun isteniyor bazen cevap yazilmiyor cevabini bilmiyorsun niye yanlis yonlendirelim kendimce bilgimce yardimci olmaya calisiyorum kimseyede bir gicikligim yok birine cevap yazayimda digerine yazmayim gibi fantazilerde kurmam ozelden sorarlar elimden geldigince cevaplamaya calisirim yine bilmiyorum nerde eksikligim hatam var dusunurum bizlerde ogrenmeye devam ediyoruz sonucta
Kesinlikle burada kimsenin bir gıcıklığı söz konusu olamaz zaten çünkü dediğim gibi herkes iyi niyetini kullanarak kendi isteği ile bu forumda. Dolayısı ile bu tavırlar karşıdakinin yardım etmesi varsa bu isteğine dahi gem vuran şeyler ve kimse kalkıp bu iyilerin varlığına göre asla ters davranmamalı. Bu şekilde gerginlik ve mutsuzluk artacaktır zaten. Güler yüz ve sabır her zaman iyidir :) (Benim yavru konusundaki sabırsızlığımı affediniz tabi, heyecan işte. Bir de ben bu forumda paylaşmayı çok seviyorum, bu da beni heyecanlandırıyor :D) Daha öğrenecek ve öğreneceğim çok şey var. Yoksa gerçekten iyilik yap denize at balık bilmezse Halık bilir :) Hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz Ahmet hocam asıl ben çok teşekkür ederim, bilmukabele

Son düzenleme:
Kızlar nazlı demiştim Sakuram nickli arkadaşım. Bekleyeceğiz maalesef.. Bende çok istiyorum bebişleri olsun.. Torun torba sahibi olalım ama her şey dişi de bitiyor. Benim de dişi konuşacak o kendi derdinde konuşmaya uğraşıyor. Eşleşmeyi düşünen taraf oğlan sadece.. Sarı oğlana ne dersen der bu saatten sonra. Sizin ağzınızdan ne çıkarsa onu taklit ediyorlar zaten.. Konuştu mu bırakmaz asla zaten.. Sarı oğlan diyoruz ama adı neydi bu yakışıklının?
İsim sıkıntımız var :D Sarı oğlan demeye alıştım sanırım :)

Sarı oğlan farklı bir hitap aslında böylece kalsın.. Sarı oğlum diye bizim içinde o yakışıklıyı sevmeye devam edin.. :)

Geri