Karadeniz Pet

Satılık Üretimhane

Ümit BAY

Paylaşımcı Üye
Satılık Kümes İşlerimin Yoğunluğundan İlgilenememekteyim Eskisi Gibi İkinci Nedenim İse Daha Önce Şikayet Edildiğimden Sürekli Belediye Ve Tarım İle Uğraşmaktan Bıktım Kuşların %90 ı Yavrulu Yumurtalıdır Tepeli Ve Taşıyıcı Anaçlardan Oluşmaktadır Ağırlığı. Düz Kuşlarda İse Boyutlar Baya İridir Yerinde Görerek Tek Tek Yada Toplu Bir Şekilde Verilecektir Ancak Lütfen Ölücüler Aramasın Bilenler Bilirler Takımlaın Hepsi Kendi Üretiiğim Yavruları Aylarca Bekleyip Eşlediğim Kuşlar Dışardan Alınmış TaKım Yoktur Yavrudan Büyüttüğüm Kuşlardır 0536-951-23-55 Video Mama Videosudur Lütfen Ciddi Ve İhtiyacı Olan Arkadaşlar Ulaşsın BİR ADET VİDEO ATIYORUM VİDEOYU DİREKT KOYAMADIM FACEBOOK LİNK SEKLİNDE CIKIYOR MODERATÖR DÜZELTİRSE SEVİNİRİM BU SEFER SATIŞ ŞABLONU KASTEN KOYMUYORUM BİR DÜNYA KUŞ VAR SIĞMAZ ORAYA TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN SATIŞ İSTANBUL KÜÇÜK ÇEKMECEDE

LİNK= https://www.facebook.com/video.php?...49692617&type=2&theater&notif_t=video_comment

Son düzenleme:
Ümit, taşısaydın daha uygun bir yere ?
O kadar emek verdin, yazık olacak.

sagolasın levent abi yok be abim hayatımda çok yer kaplamaya basladılar zaten herseyin payı var be abim kurlar sofrası gibi bi yandan milletin dedikodumu yapmasından bıktım belediye işlerini hallettim kuslarla ugrasmaktan bıktım işlerimin yogunlugu ters geliyo artık satmaya kıyamadıgım kusları satıyorum simdi hemde yavrularıyla bi yandan zoruma gidiyo kötü bir duygu ama elden bisey gelmiyo tesekkür ederim

En azından hangi semtte olduğunu bilseydik. Bi de video açılmıyor. Erişilemiyor diyor. Hayırlı satışlar.

Hayırlı Satışların oslun kardeşim konuşutgumuz gibi cidden üzgünüm satmana

Çok güzel kuslarin var almak istedim ama nazil ulasim saglariz ta agriya bilmem

Hayırlısı olsun. Hocam tam da sizin gibi bir kişinin yazılarını makalelerini okuyarak bu işe başlama hevesi kazanmıştım. Ama hayırlısı olsun bakalım. hayırlı satışlar.

Çok çok üzüldüm inşaallah bu fikrinden vaz geçersin gerçekten o kadar emek verdin yapabileceğimiz bir şey varsa burdayım haberin olsun.. Şimdiden hayırlı olsun.. Selam ve dua ile

ortalama bi fiyat listesi olsa iyi olurdu ona göre gelirdi insanlar

merhaba arkadaslar iyi dilekte bulunan dostlara tesekkur ediyorum yavru var elimde 1 gunde kumesin 3 te birini sattım elimde tepeli yavrulu yumurtalı kuslar var yavrular var damızlıga ayırdıgım kendime kuslar var eslenmemis saglam kuslar bir kaç takım jumbo ve jumbo kırıkları var yumurtalı yavrularını dun aldıgım orjinal parçalı çekostavaklar var buyrun gelin görün yer halkalı tel 0536-951-23-55

Mersin'de olsaydın 3-4 erkek alırdım

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir çok yavrulu takım satıldı yumurtalılarda yeni dun yavrusunu aldıgım bir takım sarılar var orjinal çek bu gun yarın yumurtlar belkide yumurtlamıştır
ihtiyacı olan kesinlikle kaçırmasın tek tek de jumbo kırıgı kendi yavrularım var 4 5 aylık tepeli zaten satışları devam ediyor bilginize ihtiyacı olan kaçırmasın kesinlikle zarar etmiyeceginiz kuslar hepsi iri yerli boy normal çek değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:17 --

Güncel jumbo kırıgı kendi üretimim yeni damızlık olan kuslar düz cekler kabaklar satısı devam etmekte