Karadeniz Pet

Satılık 2. Aylık Muhabbet Yavruları

Hüseyin AŞİR

Yeni Üye
01 - Irkı:

02 - Cinsiyeti: 2 dişi 1 Erkek

04 - Yaşı: 2 aylık

05 - Sağlık Durumu: çok iyi

06 - Bilezik No:yok

07 - Fiyatı: 40.00 TL

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: istanbul

10 - Gönderilebilecek Mesafe: elden teslim

11 - İrtibat Telefonu: 532 784 84 82

12 - Mail Adresi:

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 09:22:00

14 - Açıklamalar: Sarı ve beyaz Dişi Gri erkek yavrular kendi aldığım yavrulardır anne ve babanın ve yavruluk resimleri bu linkte http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...nlar-buyudu-ilk-yavrulari-5-te-5-a-13956.html

NOT: Gri Erkek satıldı

eN7WOP.jpg

ea601O.jpg

xYAJOz.jpg

x8JQNV.jpg

KDa9yz.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar da , kuşların aldığı son halide koysanız iyi olacak. Alacak arkadaşlar daha net bir bilgi sahibi olurlar. Böyle kuru kuru gitmiyor..:)

resimleri unutmuşuz ekledim teşekkürler..

sarıya bende bayıldım hayırlı satışlar olsun inşallah.

keşke alma imkanım olsa erkeği kaçırmazdım ama konya niree istanbul nire :)

Gri Erkek satıldı

maşallah hayırlı satışlar

Merhabalar;

Gri kuşu dün ben satın aldım. Hüseyin bey sağolsun çok yardımcı oldu. Gitmişken damızlıklarını ve yavrularını da gösterdi. Saat 22 civarı gitmeme rağmen güzel muhabbet ettik. Kendisi bu işi gerçekten severek yapıyor. İlgilenenlere tavsiye ederim.

Konuşturmak istediğimden erkek olanı aldım fakat diğerlerinde de aklım kalmadı değil. :)

selamlar..
İstanbul'un neresindesiniz?
Bağcılardayım

İstanbul'da nereden alabiliriz?
Bağcılardayım

Merhabalar;

Gri kuşu dün ben satın aldım. Hüseyin bey sağolsun çok yardımcı oldu. Gitmişken damızlıklarını ve yavrularını da gösterdi. Saat 22 civarı gitmeme rağmen güzel muhabbet ettik. Kendisi bu işi gerçekten severek yapıyor. İlgilenenlere tavsiye ederim.

Konuşturmak istediğimden erkek olanı aldım fakat diğerlerinde de aklım kalmadı değil. :)

Sağlıklı bir şekilde istediğin gibi eğitirsin umarım güzel bir kuş aldın kardeş hayrını gör..

Hayırlı satışlar.

Geri