Karadeniz Pet

Satılık Damızlık Çift (Yerli)

N

Nacko

Guest
Merhabalar çiftim ile ilgilenemiyorum satılıktır sorunsuz baktım vitaminine marka yemine kadar
01 - ırkı: Yerli

02 - cinsiyeti: DİŞİ - ERKEK

04 - yaşı: 1 Yaşı Geçkin Erkek Kızışmış , Dişi de ise kızışma belirtileri var (Gagasının üstü hafif değişiyor)

05 - sağlık durumu: Oldukça İyi Sıkıntısız

06 - bilezik no: --

07 - fiyatı: 60-70 Tl Arası

08 - geçerlilik tarihi: Kısa Süreliğine

09 - satılan / alınacak şehir: İst.Avrupa Esenler

10 - gönderilebilinecek mesafe: İstanbul Avrupa Elden Teslim

11 - irtibat telefonu: SİTE ÜZERİNDEN ÖZEL MSJ İLE ULAŞABİLİR SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ.
Resimleri Elbet var Telefonumda internet olmadığından dolayı atamıyorum 1-2 içinde atılıcak

12: AÇIKLAMA : Kuşlarımı zamanım olmadığından dolayı bakamıyorum kalmasınlar iyi bir çiftler daha önce yavru alınmadı ! Fakat Birbirlerine Kurları Kaşımaları Var Ve Çift oldukları için kavga etme gibi bir durumları yok ötmelerinde herhangi bir sıkıntı yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayrli satislar

Son düzenleme:
alana da satana da hayırlı olsun.Resim satış için etkili olacaktır,en kısa zamanda eklemenizi öneririm.

Ustam pet shoplar tahmini kaçdan alır
Petshop'a göre değişir ama o da kar etmek için fiyatı kırar,kuşlarınız gerçekten çiftleşmeye hazır ise inş çift arayan bir arkadaşa nasip olur.Petshopa vereceğinize forumdan isteyen olursa veriniz.

Konu günceldir kısa surelıgıne ilan burda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:17 -->-> Daha önceki mesaj 12:54 --

Satıldı !!

Geri