Karadeniz Pet

Seba' dan sipariş veren var mı?

safak0

Meraklı Üye
Seba Kafes'den 19unda Kafes siparişi verdim hala gelmedide internet sitesinden baktıgımda bekliyor yaziyor hangi kargoya verildi verildi mi verilmedi mi pek bi bilgi yok ordan sipariş veren varsa size kaç güne elinize ulaştı diye sorim dedim. Benim muhabbetler yuvarlak kafesde bekliyorlarda yeni kafeslerini 3 iş gününde gelir sanıyodum muhabbetlerde sabirsizlandi rahata kavuşmak istiyorlar :)

Seba Kafes'den 19unda Kafes siparişi verdim hala gelmedide internet sitesinden baktıgımda bekliyor yaziyor hangi kargoya verildi verildi mi verilmedi mi pek bi bilgi yok ordan sipariş veren varsa size kaç güne elinize ulaştı diye sorim dedim. Benim muhabbetler yuvarlak kafesde bekliyorlarda yeni kafeslerini 3 iş gününde gelir sanıyodum muhabbetlerde sabirsizlandi rahata kavuşmak istiyorlar :)
Sebayı bilmiyorum bst den verdim bende pazartesi günü bendede bekliyor yazdı salı günü hazırlanıyor yazdı çarşambada kargoya teslim edildi diye güncellediler bugünde elime ulaştı iletişim numaraları vardır bir arayın isterseniz

seba kafesten su güne kadar sıkıntı çeken görmedim alış veriş yapan herkez memnun, şahsen alışverişim olmadı. telefon la iletişime geçmenizi tavsiye ederim

Yoğunluktan gecikmeler olabilir.Bildiğim kadarıyla 3 günde gelir garantisi yok.Bst kafes bi ara 1 ay sonrasına gün veriyordu.

Bi sorun cikacagini zannetmiyorum bende siparis vermeden once arastirdim iyce herkes memnun telefonla aradin dun iki sefer aradim bugunde bi defa aradim acan olmadi yogunluk olabilir sanirim normal şartlar altinda 3 gün yaziyor

Ben buradaki yorumları okuyarak 6 gün önce seba dan 55 cm tek göz üretim kafesi siparişi verdim.Yemlik suluk aksesuarlarıyla beraber 70 tl tuttu.Sitesinden almıştım.Her gün siteyi kontrol ediyorum 5gündür siparişiniz imalat sırasındadır diyor.Ayrıca siparişimde birkaç değişiklik yapmak için ve kargo ile ilgili bilgi almak için sitede yazan telefonu arıyorum çalıyor çalıyor ama kimse açmıyor.Sitesindeki iletişim mesaj kutusuna iki kez mesaj yazdım uzun uzun ona da kimse dönmedi.Kısacası hala bekliyorum.Bilgim de yok imalat bu kadar uzun sürüyor mu ki ?Ayrıca daha önce alışveriş yapan varsa kargoyu onlar mı ödüyor biliyor musunuz? sitede kargo ile ilgili bir bilgi yazmıyor.ulaşabilen olursa sitedeki mesaj kutularını okumalarını tavsiye ederlerse sevinirim.

Arkadaşlar aklınızda bulunsun yeni sipariş verecekler için ben bst den pazartesi 5 katlı pvc üretim kafes sipariş ettim 50 cm olandan çarşamba kargoya vermek üzere telefonda sözleştik salı günü cepten kendileri beni aradı ve ellerinde 50 cm lik tel olmadığını ama söz verdikleri için herhangi bir ücret talp etmeden 60 cmlik kafes göndereceğini yer olarak benim için sorun olup olmadığını sordu bende sorun olmadığını söyledim ve aynı ücrete 60 cm lik kafesim söylediği gibi çarşamba kargoya verildi ve bugün teslim aldım her adımda telefonla bilgi verdiler ve her aradığımda ulaştım çok memnun kaldım herkesede öneririm

Ben buradan yazılanları okuyunca seba da sizin anlattığınız gibidir diye düşündüm ancak olmadı.İmalat,kargo vs uzun sürebilir problem değil ancak belirsizlik,ulaşamamak ve ilgilenilmemesi insanı ister istemez geriyor.Teşekkürler tavsiyeniz için.

Aynen zamani o kadarfa onemli degil ancak 2 gundur ariyorum acan yok eposta yoluyla yazdim donen yok en som face sayfalarina yazdim onada donen olmadi en azindan bi haber verseler yogunluk var deseler bekleriz ama dedigin givi hocam belirsizlik olmuyor

Arkadaşlar şu an kafesin kargoya verildiği mesajı geldi :) burayı mı takip ediyor satıcı acaba :):)

Bende hala Bekliyor yaziyor burayı takip ediyolarsa bunada bi el ativersinler :)) darisi benim kafesin basina insallah :)

Seba iyidir ben yerinden alıyorum
Telefonla ulaşırsan problem çözülür

Telefondan ulasamiyorum 2 gundur aradim acan olmadi ama arkadasa geldiyse banada gelir sanirim gecikmeli olsada bekleriz :)

ben kullanıyorum seba kafesten 5 ay önce almıştım hiç sorun yaşamadım ama getiren kargo şirketi kaliteli değil biraz gecikmeli geldi banada sıkıntı yaşıyacağınızı zanletmiyorum

Siparişim şimdi elime ulaştı sitelerinde hala bekliyor yazıyor ama kafes elime ulaştı eksiksiz çok güzel :)

Yoğunlar arkadaş söylüyoruz.Seba kafes piyasada ismi olan bir firma.Boş yere adını zedeleyeceğini sanmıyorum.

Yok adini zedelemeye calismiyorum sitelerinde 3 gun icinde ulasir yaziyordu 4-5 gun olunca telefonda arayip ulasamadim ondan burda konuyu acmisdim.bilgi almak icin

Geri