Karadeniz Pet

Şehirler Arası Taşıma (İzmit-İstanbul YHT)

sametyildiz

Meraklı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Üni. öğrencisiyim bizim ufaklık 2 aydır benimle. Kocaelinde okuyorum ve burda kalıyorum. Dönemin bitmesine 3 hafta civarı bir süre var ardından İstanbula döneceğim. Dönem arası 1 ay kadar olduğundan onuda yanımda götürmek istiyorum fakat nasıl yapsam diye emin olamıyorum. Trenle İzmit-İstanbul arası 50 dk -1 saat arası. Tren garından arabayla aldırmayı düşünüyorum. YHT lerde de pet taşıma için %50 indirimli biletler varmış. Bana sorun çıkarmaz gibi geldi. Tren garınada 30-40 dk bir toplu taşıma ile ulaşabiliyorum.(Duruma göre takside tercih edebilirim.) Planlamam bu şekilde ama ufaklık sıkıntı çeker mi, hastalanır mı endişelerim var. Kafesi yaklaşık 27x30x40 civarında kendi kafesi ile götürmeyi kafesi de büyükcene bir torbaya koyacağım. Taşıma kafesi alayım mı diye düşündüm ama 1 ay onun içinde tıkılı kalması içime sinmedi. Gerçi sık sık dışarı çıkarıyorum ama yinede mantıklı görmedim. Sizce problem yaşar mı ? Yada başka bir önerisi olan var mı ?

Kafesi bir battaniye ile sar, ruzgar almayacak bir posete koyunuz. Hicbir sey olmaz . Kafanizi yormayin ,
sarip sarmalayin, Karsa bile gidersiniz. Saglikli mutlu yillar size ve kusunuza.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafesi bir battaniye ile sar, ruzgar almayacak bir posete koyunuz. Hicbir sey olmaz . Kafanizi yormayin ,
sarip sarmalayin, Karsa bile gidersiniz. Saglikli mutlu yillar size ve kusunuza.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:)) çok teşekkürler tavsiyenize uyacağım

Geri