Karadeniz Pet

Selamlar.disi kusumda skinti var?

blade17xxx

Yeni Üye
Herkeze iyi forumlar.kafesimi tamamlayip bir suredir arkadasimda duran jumbolarimi aldim.dun aksam yatmadan baktigimda disi devamli nefes alip veriyordu hizli hizli.az once ise gelmeden de baktigimda ayniydi.sanki saatlerce ucmus gibi nefes almasi.diskisida yemyesil.
72668573b60aa6a5d2eee2d8111c294b.jpg
20108f01f9942558f47306160797ba84.jpg

LG-D855 cihazımdan gönderildi

Diskisi neden o kadar büyük ki acaba solunum da sıkıntı mi var kuyruk sallıyor mu sanki kuyrugundan nefes alıyor gibi

Kendini kabartma kuyruk sallama vs yok.sabaha kadar yaptigi diski o ve dun gece poposuna diski yapismisti onu temizledim bi ilgisi varmidir acaba?

Yokmudur hizli nefes alip vermesinin sebebini bilen?

Sizi görünce ürküyor olmalı , sanırım taşıma aktarım sırasında sıkıntı olmuş . Bu nedenle de temkinli , ishal olması için dışkının daha sulu olması lazım . daha beyaz ve katı olsa yumurtlama yakın olacaktı ama yumrtlama için daha erken . Ben sağlık sorunu olduğunu düşünmüyorum.

Dun biraz takside gezdi benimle eve gecmem zor oldu cam acildiginda falan carpildi diye dusunuyorum bende.ortam da yeni umarim birsey olmaz.tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 07:34 --

Simdi isten eve geldim tekrar baktim disiye diskisi sulu ishal olmus ve nefes alisi hala hizli kuyruguda asagi yukari oynuyor nefes alirken simdi ne yapmaliyim?

Nereden alabilirim zirtomax i birde kuslari ayirayim degilmi?

Geri