Karadeniz Pet

Selamlar konuya bir bakabilir misiniz teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozgur gerceker

Yeni Üye
Herkese iyi akşamlar forumda yeni uyeyim. Bi çözüm bulamadım internette gezinirken buraya rastgeldim ve yazmak istedim. Yaklaşık 2 3 hafta önce kuşum tüy dökümüne girdi herşey normaldi devamlı olarak haftada bir iki defa vitamin (avisol a avisol b aminosol elma sirkesi) falan veriyordum. Sonrasında kafesin herhangi bir yerine sağ ayağını kafesin teline dayayıp kusmaya başladı ve kustuğu yem yapışkan ama kokusuzdu ve diski sıvıydı yapışmıyor sadece sıvı. Sonrasında veterinere goturdum baytril k antibiyotik verdi 3 gün kullandım (sabah 2 akşam 2 olmak üzere) duzelme goremedim devam etti internette ve bi kaç kişinin de yardımı ile mikostatin ve probiyotik kullanmaya karar verdim 4 gündür mikostatin kullanıyorum haricinde birşey vermiyorum diski düzeldi kusma azaldı fakat şimdi de yem yerken ağzını devamlı açıp kapıyor kimisi es al dedi kimisi hasta dedi... evde dışı kuşta var aslında bu kuşum için almıştık diğer erkekle anlaştı yada biz öyle anladık onun kafesine koyduk kafes haricinde uçuyor falan eskiden konuşurdu şimdi konuşmuyor ne yapacağım bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.. video boyutu çok yüksek olduğu için yükleyemedim... birde kanatlarını titretiyor bunu yazmayı unutmuşum. Saygılar iyi günler.

Ekli dosyalar

• 20190127_182110.jpg
    20190127_182110.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 14
Böyle konu başlıkları açmanız yasaktır.
Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri