• Konbuyu başlatan Muhammet ÇELİK
  • Başlangıç tarihi
M

Muhammet ÇELİK

Guest
Cümleten Selamun Aleyküm :)

Siteyi sattıktan sonra yeni site sahibi arkadaşımız geçmişe dönük birçok konu benim kullanıcı adıma kayıtlı olduğundan kullanıcı adımı değiştirdi ve bende bu yüzden yeniden üye olmak zorunda kaldım :) Yeniden aranızdayım :) Siteyi sattıktan sonra yeni bir proje üzerinde yoğunlaşmaya başladım. Allah nasip ederse yeni projemiz Eylül ayında tam anlamıyla aktif olacaktır. 27 Ağustos'da Ankara'da düğünüm var hepinizi bekliyorum :) Düğünümün yaklaşıyor olması nedeniyle biraz yoğun bir süreç geçirmekteyim bu yüzden internete pek fazla giremiyorum ama Allah nasip ederse düğünün hemen sonrasında yine eski günlerde ki gibi sürekli aktif olacağım.

Bu arada birçoğunuz biliyordur hatta daha önce sitede konu dahi açmıştım bu anlatacağım konuyla alakalı :) Üretime başlıyorum gibisinden bir konu açmıştım :) Allah'ın izniyle profesyonel kafesim ve profesyonel ekipmanlarım bayram sonrası geliyor. Yeni evimde tam anlamıyla profesyonel bir şekilde üretime başlıyorum. Kafesimin kurulum aşamasından tutunda kuşlarımın yemlerini, sularını vs. koyduğum anlara kadar herşeyi detaylıca videoya çekip sizlerle paylaşacağım :)

Şimdiden hepinize iyi bayramlar diliyorum. Sağlıcakla kalın. Her şey gönlünüzce olsun inşAllah.

Sevgi ve Saygılarımla.

Süleyman EKİNCİ

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
13 Nis 2016
1,456
379
83
İstanbul
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
10 ile 20 tane
Allah hayırlı mübarek etsin abi inşaAllah. Allah yar ve yardımcın olsun sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Murat NUR

Profesyonel
26 Eki 2014
655
17
18
32
27 - 31
Proje ve düğün hazırlıklarında Allah yardımcın olsun, takipteyim

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süleyman Kara

Profesyonel
29 Eyl 2013
475
125
43
33
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Merhaba, Ankaradan Rainbow muhabbet kuşu üreticisi olarak Muhammet Çelik ismi geçiyor. Ama kullanıcı kısmında misafir yazıyor. Site üzerinden irtibat kurabiliyor muyuz Muhammet Bey ile?

Fatih SEVİM

Profesyonel
2 Kas 2015
359
118
43
Muhammet Bey kuracağınız yuvaya Allah huzur nasip etsin. Şimdiden tebrikler. Proje çalışmanız konusunda da başarılar dilerim.