Karadeniz Pet

show jumbo Çek slow karışık damızlık ve yavrular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmet caliskan

Meraklı Üye
WkBa34.jpg

RkmN5n.jpg

y5Y1kN.jpg

y5Y1X9.jpg

QBDNmv.jpg

ljJplE.jpg

NAaNvY.jpg

z58LP9.jpg

Satılık Damızlı show jumbo yavrular Çek damızlık yavrular slovakya damızlık yavrular elimde kendi üretimim olan tamamen ev ortamında bakımları yemleri mamaları vitaminleri vb vb eksik edilmemiş itina ile üretdigim yavru ve damızlıkları siz dostlarımla paylaşmak istedim. İşin ticari boyutu verdigim emek ve mama yem parasını içine çok az katıcagıma inanıyorum fiyat oranlarımı gelip evimden seçerken konuşuruz. yavru garantisi veriyorum ek olarak begenmediginiz takdir de geri iadem kabul dür. Mubişlerimin arkasındayım şu anda damızlıklarımın yarısı yumurtalı yavrulu karışık dır. gelip bakarak begenerek ala bilirsiniz. Fiyat konusu ise 150 tl ve 600 tl arasında degişmekde şu anda show jumbo takımımın 9 yumurtası da dolu şekilde ortalama bu gün yarın ilk yumurta çatlıycak hayırlısı rabbim den.

Not: Resimler Haricide elimde damızlık ve Yavru muhabbetlerim elimde mevcut.

İstanbul Avrupa yakası K.ÇEKMECE SEFAKÖY İNÖNÜ MAH.

SATILIK ÇEŞİTLER JUMBO, SLOV, ÇEK YERLİ VB.

DAMIZLIK CİFTLER FİYAT LİSTESİ: 150 TL DEN 600 TL KADAR
1.5 AYLIK YAVRU FİYATLARI: 50 TL DEN 75 TL KADAR

lutino DAMIZLIK TAKIM 250 TL
lutino 7 AYLIK KENDİ YAVRUM NOT RESMİNİ PAYLAŞCAM YAKINDA 200 TL VEREN OLDU DİŞİ İNANIN VERMEDİM.

AMA BURDA İYİ BİR ARKADAŞIMA GTSİN DİYE PAZARLIKLI FİYATI 120 TL BIRAKIYORUM.

lutino dişi 7 aylık 120 tl

EVİMDE BİR ÇAY KAHVE İÇERKEN KUŞLARI BEGENEREK ALA BİLİRSİNİZ.

Begenmediginiz taktirde para iade dir.

iade kabul etmeme durumlarım KANATLARIN MAKASLANMASI ÇEKİLMESİ EZİYET GİBİ DURUMLARDA KESİNLİKLE İADE ALMAM

HAYVANA İŞKENCE EDENLERE ASLA TAHMÜL EDEMEM. ONLARDA BİRER CANLI UNUTMAYALIM.
İ

Son düzenleme:
eyvallah üstadım. sağlıklı bol yavrulu hobiler.

eyvallah dostlarım rabbim sizlere daha iyisini versin. Saglıklı bol yavrulu hobiler dilerim.

Maşallah Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

Maşallah Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

Allah Razı olsun. Sağlıklı bol yavrulu hobiler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 09:53 --

shov jumbolar satılmıştır. Geri kalan takımlar satılmaya devam edilmek te dir. Konu güncel dir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

Gelip yerinde kahve içerek seçerek damızlık takım ala bilirsiniz. Yumurta garantili takımlar.

6.fotoğraftaki kuşların aynısı bende var.İkidir yavru alıyorum.Yav arkadaş bir kuş hiçmi değişik renk vermez.2 seride kendi renkleri.Maşallah hayırlı satışlar.

aynen stabil ırk oldugu için sürekli aynı renk atar asla bozmaz kırmadıgın sürece ayrıca rekleri bence cok tatlı. :)

aynen ben asla kırmıyorum bu seriyi hep aynı kalitede yavru alıyorum.

estafurullah sorun degil :) Satış devam konu güncel :) Kırma hocam ya bunun rekleri cidden ayrı bir havası var hele havada uçarken fena görünüyor. Geçen 1 tane kaçırdım havada kayboldu 2 saat sonra bir bakdım balkona gelmiş cık cıklıyor. hemen eşini getirdim pat damladı elimin üzerine çok sevindim valla bu takımlar benim için çok degerli. Eşimin ilk hediyesi bu renkde bir takımdı ürete ürete bu duruma getirdik. Bu arada 10 lu yeni pcv kafes yapdırıyorum Şu anda elimde 8 damızlık satışda ek olarakda kendime ayırdıgım kendi yavrularımdan var damızlık. son olarakda 1 adet konuşan kuşum Çek jumbo kırması kuşum var 1 adet yibe konuşan çek kendi yavrum var 2 sinede ben ögretdim konuşnasını. videosunu çekip yutube de paylaşmak istiyorum ama nazarlanmasın dan da ayrıca korkuyorum ama takımlara bakmaya gelen arkadaşlar gelip kahve içerken bol bol dinler konuşmaları. bire bir taklit ve ses cıkarıyolar.

Konu güncel Damızlık satışlarımız devam ediyor. İsterseniz yavru mubişlerde mevcut konuşma garantili :) yerinden seçerek ve beğenerek ala bilirsiniz.

Maşallah kuşlar gerçekten gayet sağlıklı verimli gözüküyor yalnız ilanı taslağa uygun verilsek sanki daha uygun olurdu en azından il ilçe iletişim bilgisi vs... paylasılsa daha faydalı olur bence. Alana da satana da hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...