Karadeniz Pet

Show jumbo alırken nelere dikkat edilmeli?

erzsrl

Meraklı Üye
Yavru erkek show jumbo almak istiyorum. Sizce nelere dikkat etmeliyim? Lütfen bilgili kişiler cevap versin. Herkesin bildiği üzere pahalı bir kuş. İlk önce erkek alıcam 2 ay sonra da yanına dişi alıcam. Elinde yavru erkek show jumbo olan varsa bana ulaşabilir. İstanbul kartaldayım.

Yavru erkek show jumbo almak istiyorum. Sizce nelere dikkat etmeliyim? Lütfen bilgili kişiler cevap versin. Herkesin bildiği üzere pahalı bir kuş. İlk önce erkek alıcam 2 ay sonra da yanına dişi alıcam. Elinde yavru erkek show jumbo olan varsa bana ulaşabilir. İstanbul kartaldayım.
Kardeşim daha önce özelden yazdım show jumbonun ustası Ayhan otcuoglu youtubede videolarını izle ne demek istediğimi anlayacaksın.

ayhan otuoğlundan ögrenecegin bilgileri burdan ögrenemezsin.İnsanlar sana yardımcı olmak için o kişiyi izlemeni tavsiye etmişler

Ne alakası var? O adamı izlemeden burda soru sorma hakkım yok mu?
Kardeşim demek istediğim şu; adam show muhabbet kuşları hakkında tecrübeli birisi, adamın videolarını eğer izlersen burada soru sormana gerek kalmaz, kafandaki soru işaretleri silinir..

Kardeş yanlış anlama bu adam zaten forumun köklü üyelerinden sana çok büyük bir iyilik yapıyorum. Ayhan abiyi her gün 3 4 video izlerim hiç sıkılmadan beni heveslendiriyor showa geçecem belki sayesinde. Sana satıcı kırık kuşu show diye satmasin diye izle

Geri