Karadeniz Pet

Show jumbo kusum ishal oldu yardimci olabilirmisiniz

Unergs

Yeni Üye
8baa0bab1714660ff37b557889321706.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kanarya yemi verin ortamı sıcak olsun inşaallah düzelir

Baska takviye yapmam gerekiyormu kanarya yemi disinda

Aslinda kusu yeni aldim ortam degisikliginden dolayimi bole oldu yoksa usuttumu bilmiyorum oda sicakligi suan 17 derece

Ileri derece ishal degilse pirinc lapasi patates haslamasi kanarya yemi (aspur) yardimci olacaktir. Ama durum kotu ise yemeden icmeden kesilmeden vitaminli ilac takviyesi 3 günde isi toparlar. Terramycin vitaminli 20 gr kullanabilirsiniz. Veteriner ya da veteriner ilaclari satan yerlerde bulabilirsiniz. Normal suluga nohut buyuklugunde ekleyip iyice eritin.6 saatte su degisimini yapin. Gecmis olsun

Ileri derece ishal degilse pirinc lapasi patates haslamasi kanarya yemi (aspur) yardimci olacaktir. Ama durum kotu ise yemeden icmeden kesilmeden vitaminli ilac takviyesi 3 günde isi toparlar. Terramycin vitaminli 20 gr kullanabilirsiniz. Veteriner ya da veteriner ilaclari satan yerlerde bulabilirsiniz. Normal suluga nohut buyuklugunde ekleyip iyice eritin.6 saatte su degisimini yapin. Gecmis olsun

Tesekkur ederim.

Benim yavru kuşum da ishal oldu.
Avidiare ve Aviastım ilaçlarını suyuna karıştırarak şırınga ile içiriyoruz.

Dışkısı normale döndü.2-3 gündür normal.

Beklemedeyiz.

pirinci kaynatip pirincin suyunu süzün yada suluguna kahve koyun eger koyarsanız 6 saat sonra suyu degiştirin

Geri