Karadeniz Pet

Show Takımlar !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ercan Uçar

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
01-) IRKI: SHOW JUMBO

02-) CİNSİYETİ: 2 DİŞİ 2 ERKEK

03-) YAŞI: 1-1-2,5-1

04-) SAĞLIK DURUMU: MAŞALLAH

05-) BİLEZİK NO: 2016 ALMAN-2016 TKF-2014 ALMAN - 2016 BİLEZİKSİZ

06-) FİYATI: FOTOLARIN ALTINDA BELİRTTİM

07-) GEÇERLİLİK TARİHİ :SATILANA KADAR

0:cool: SAHİPLENECEK / ALINACAK ŞEHİR: İSTANBUL BEŞİKTAŞ VEYA ESENYURT ELDEN TESLİM

09-) GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE: İstanbul içi öncelikli yol ücreti karşılığında türkiyenin her yeri

10-) İRTİBAT TELEFONU: 0532 437 70 67

11-) MAİL ADRESİ:

12-) TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ: 09,30-23,30

13-) AÇIKLAMALAR: Mavi erkek mavi dişi yeni eşe atılmış ikiside 2016 bilezikli şuan için iyi anlaşan güzel bir takımdır. Sarı kafanın dişisi satıldığı için onun yanına geçen sezonda elime geçen güzel vasıflı değerli bir üreticinin kuşunu attım . Şuan onlardada bir sıkıntı yok .
Kuşların hepsi fotoğraflarda görüldüğü üzre sağlıklı ve vasıflı kuşlardır . Sağılmış yorulmuş kullanılmış kuş değillerdir. Profosyonel olarak mama ve vitamin destekleriyle kondisyonlarını sağlamış güzel birer damızlıklardır.

14-) RESİMLER :
2016 alman-2016 tkf SHOW takım ; 500 tl Kuşlar yeni eşe atıldı ikiside genç sağlıklı ve vasıflı kuşlardır .

2014 ALMAN-2016 TKF (BİLEZİKSİZ) DİŞİ ; 400 TL KUŞLAR EŞ DEĞİLDİR. TEK TEK'DE SATILABİLİR.

Kardeşim dönüş yaptım. Ön çapraz bağlarım koptu. Uzun zamandır onunla uğraşıyordum. Site ne kadar çok değişmiş ;) ama sen değişmemişsin. Kalite her zaman kalitedir ;)

Çok teşekkürler abi sana da çok geçmiş olsun komsu oldum sana biliyosun yakınız görüşelim bi ara .

Teşekkür ederim ahmed bey .

Sarı kafa erkek rezerve edilmiştir .

Ustam maşallah hayırlı satışlar.

Maşallah hayırlı satışlar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese teşekkür ederim.

Sarı kafa erkek satılmıştır . Yeşil dişi biraz durgun gibi onu şuan için satıştan çekiyorum kendini toplayınca tekrar satışta olucaktır ;)

Mavi erkek 2016 ve opal dişi 2016 için ilan günceldir . Onlarda da indirim yaptım erkek 200 dişi 150 olarak ilan günceldir ;)

Kuşların tamamı forum dışı sahiplendirilmiştir .Yeşil dişinin durumuna göre tekrar ilan verilicektir .Herkese ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim .

KONU KAPATILABİLİR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...