Karadeniz Pet

Şırıngayla muhabbet kuşu nasıl beslenir?

Ali Giray

Yeni Üye
Merhabalar muhabbet kuşum 2 gündür hasta veterinere götürdük 2 ilaç 1 beslenme için mama verdi hepsi şırıngayla veriliyor. Ne kadar denesemde ağzını açmıyor yemiyor sadece kendini şişirip uyumak istiyor lütfen acil yardım edin

Gaga kenarından şırınga ucunu yerleştirin büyük ihtimalle açacaktır

kendi isteğiyle açmaz zaten mecbur zorla içiriceksiniz

Şimdi denedim ağzına almıyor zorla soktum biraz verdikleri şırınga çok kötü ağzına yüzüne bulaştı ya çok saçma ben nasıl yapıcam bunu tek başıma
gerçekten çok zor ben de ilaç içirememiştim hep üstüne dökmüştü. bi video izlemiştim adam avcunun içine alıp bi parmağıyla kafasına bastırıyodu kuş ağzını açıyodu bi deneyin isterseniz

gerçekten çok zor ben de ilaç içirememiştim hep üstüne dökmüştü. bi video izlemiştim adam avcunun içine alıp bi parmağıyla kafasına bastırıyodu kuş ağzını açıyodu bi deneyin isterseniz
Yok yapamayacağım ben hayvanı iyileştireyim derken öldüreceğim yapamıyorum gerçekten aşırı zor içim acıyor

Yok yapamayacağım ben hayvanı iyileştireyim derken öldüreceğim yapamıyorum gerçekten aşırı zor içim acıyor
bağırmasına aldanmayın şırınganın ucunu gaganın yanından sokturabilirseniz içirirsiniz vermezseniz de ölebilir yani arkadaşın da dediği gibi deneyimli birilerinden yardım isteyin ya da veterinerden

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim zorlada olsa ilaçlarını verdik ama maalesef ömrü bu kadarmış bu sabah vefat etti

Geri