AlbinoBJK

Profesyonel
17 Kas 2016
484
149
43
30
Konya
Merhaba öncedende başka başlık altında dile getirmiştim ama son zamanlarda bu reklamlar çok can sıkmaya başladık artık bir yorumun altında sağında solunda

*savaş oyunu reklamı tankı parçala bomba at diye bir reklamın bu güzel sitede ne işi var daha küçük vs olsa neyse ama
*çinli tedarikcilerle tanışın diye saçma sapan reklamlar
*2yorumun arasında bile facebook profil oluştur reklamları
*yorumların en altında ihtiyac kredisi reklamları
*fanusta güller diye sağda reklam yorum arasında başka bir reklam....

bunların çerezlerle alakası oldugunu sanmıyorum hiçbiriyle alakalı herhangi bir siteye girmiyorum yani.
bunun bir düzeni daha olur bir hali yokmudur hayvansever reklamlar mama yem hayvanlar için traş makinesi vs hepsi tamamda bu diğerleri çok rahatsız ediyor açıkcası.dile getirmek istedim

Teşekkürler

Son düzenleme:
Tepkiler: Gökhan Arısoy

alpdna

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
12 Haz 2016
914
403
63
istanbul
www.muhabbetkusu.com.tr
Evcil Hayvanı
Cennet P., Monk P.
Kuş sayısı
2 tane
@AlbinoBJK @Gökhan Arısoy
Selamlar,
Daha önceden de söylediğim gibi gelir kaynağımız sadece reklamlar. Takdir edersiniz ki sitemizde giderleri mevcut. Üç alanda reklamlar mevcut. Header ( üst bölüm ) , Footer ( alt bölüm ) ve ilk mesaj sonrasında ( konu arasında ).
Google reklamları yayınlanıyor sitemizde. Reklamların %80'i bizim cihamızdaki çerezleri göre yayınlanıyor. Örnek vermek gerekirse sunucularla işim çok olduğu için sunucu firması reklamı çıkıyor. %20'lik bölümüde google firmasının rastgele seçmiş olduğu reklamlar yayınlanıyor.
Bütün internet sitelerinde ( forumlar dahil ) genel olarak header,footer ve konu arasına reklam konulmaktadır. örnek vermek gerekirse forum.donanimhaber bakabilirsiniz. Ek olarak forum donanimhaber'de logo yanında reklam mevcuttur.
Şikayetinizi dile getirdiğiniz içinde çok çok teşekkür ederim. Tabiki çalışmalar ve beyin fırtınası yapacağız.
Her zaman söylediğim gibi forum hepimizin.
Teşekkürler.

Ekran Resmi 2017-05-08 14.27.16.png

Ekran Resmi 2017-05-08 14.30.26.png

AlbinoBJK

Profesyonel
17 Kas 2016
484
149
43
30
Konya
çalışmalar ve beyin fırtınalarında başarılar diliyorum o zaman :) teşekkürler cevap için