Karadeniz Pet

Siyah dışkı sorunmudur sorunda nasıl çözülür yardım

Limonefe

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba kuşum daha yavru yeme düşeli 2 hafta oldu . Yem olarak sadece akdari ve aspur yüzde 50 yüzde 50 veriyorum (yemler taze) . Enerjisi yerinde müthiş uçuyor kaçıyor ama dışkısı dikkatimi çekti bı hastalığın başlangıcı olmasından endişe ettim. Resimdeki gibi siyah dışkısı hepsi yeni dışkı
IMG-20220416-WA0003.jpg

Ne Zamandır Bu Şekilde? Ceyranda Fİlan Kalmıyor Değil Mi?

Eğer kuşun göğüs kemiği çok sivryse, kuş bitkinse, kabarık duruyorsa kuruma hastalığının son evresidir. Böyle bir durum yoksa başka bir şeydir.

Eğer kuşun göğüs kemiği çok sivryse, kuş bitkinse, kabarık duruyorsa kuruma hastalığının son evresidir. Böyle bir durum yoksa başka bir şeydir.
Kuşda yazdığınız belirtilerin hiçbiri yok çok enerjik helikopter gibi uçar kaçar. Bakımı temizliğide tam teşekküllü en iyi koşullarda bakmaya çalışıyorum

Ne Zamandır Bu Şekilde? Ceyranda Fİlan Kalmıyor Değil Mi?
1 haftadır benimle beraber geldiğinden beri dışkı bu renk yeme düşeli 2 hafta oldu . Hobi amaçlı evinde üreten arkadaşımdan aldım bakımlarını en iyi şekilde yaptığından eminim markalı kaliteli ürünler kullanıyor. Yani aldığım yerden gelen bı hastalık olduğunu düşünmüyorum açıkçası

1 haftadır benimle beraber geldiğinden beri dışkı bu renk yeme düşeli 2 hafta oldu . Hobi amaçlı evinde üreten arkadaşımdan aldım bakımlarını en iyi şekilde yaptığından eminim markalı kaliteli ürünler kullanıyor. Yani aldığım yerden gelen bı hastalık olduğunu düşünmüyorum açıkçası
Biraz Daha Bekleyin Olmadı. Yani Kuşun Bitkin Hali Filan YOksa Biizm kide Arada Böyle Yapıyor.

Kuşda yazdığınız belirtilerin hiçbiri yok çok enerjik helikopter gibi uçar kaçar. Bakımı temizliğide tam teşekküllü en iyi koşullarda bakmaya çalışıyorum
Bence Mikostatin ilacından al. Bu ilacı kuş hasta olmadan da verirsen koruma sağlar ve garantiye almış olursun. 15 günde bir suluğuna 2 damla koyarsın 1 gün kafeste kalır sonra temiz su koyarsın. Dediğim gibi garantiye almış olursun.

Hocam bu reçetesiz satiliyormu eczanelerde. Birde mantar dışında herhangi bir hastalığa önlem almış oluyormuyuz bunu kullanarak

Geri