Karadeniz Pet

Sizce bu bi işaret mi?

Toprak00

Meraklı Üye
Yaklaşık 1 aydır birlikte olan bi çiftim var. En başından beri çok iyi anlaşıyorlardı. Yuvalık takmıştım dişi hep kapısından bakıyordu. 3-4 gündür içine giriyor bazen kısa duruyor bazen 3dk civarı. Çok fazla da kalamar kemiği tüketiyor. Dişi yuvalıktayken erkek kapıya gidiyor hep. Hiç girmedi ama hep dişiyi besliyor ordayken. 3-4 gündür sadece sabah giriyordu yuvalığa. Bugün hala girmeye devam ediyor. Ama sorun şu hiç çiftleşmediler. Yani ben görmemişte olabilirim. Fakat dişi hiç çiftleşme pozisyonu almıyor. Arada kur yapıyor sadece erkeğin ayak attığını bile görmedim hiç. Sizce durum nedir :/ dişide yumurta yok az çok anlıyorum bu konudan.

Sabredin fazla yanlarinda kalmayin mama yapmaya devam edin yapiyorsaniz. Disi girmeye basladiginda erkek de girebilir orada ciftlesebilirler en iyisi yumurtanin gelmesini beklemek

Sabredin fazla yanlarinda kalmayin mama yapmaya devam edin yapiyorsaniz. Disi girmeye basladiginda erkek de girebilir orada ciftlesebilirler en iyisi yumurtanin gelmesini beklemek
Sabretmekten başka çarem yok galiba :) bu hareketlenmeler heyecanlandırmadı değil açıkçası beni biraz :) çok teşekkürler cevabınız için

Sabretmekten başka çarem yok galiba :) bu hareketlenmeler heyecanlandırmadı değil açıkçası beni biraz :) çok teşekkürler cevabınız için
Genelde sabahları erken saatlerde çifleşiyorlar iz denk gelmemiş olabilirsiniz yuvalıkta geçirmesi yumurtlıycak demek değil siz bol bol mama verin birde internetten üretimhane sesi açın

Geri