Karadeniz Pet

Sizce Pakistan mı? Yoksa Sultan mi?

Omer Sayar

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba öncelikle bütcem çok olmadığı için ufak bir tür papagan almayi düşünüyorum odamda 4 çift muhabbet kuşu besliyorum sesleri rahatsız etmiyor. Yine o ayarda cirtlak sesi olmayan yan odalardaki insanları uyandirmiycak bir papagan türü istiyorum forpus daha önce baktım onu istemiyorum. Sultan ve Pakistan arasında kaldım ama ses konusunda net bir fikrim yok sizce hangisi daha az ses cikarir?

Sultanı eleyin bence onlar fazla ses çıkarıyor :)

Bence 1 yoruma dayalı karar vermeyin diğer üyelerinde fikirlerini alın derim video izleyin araştırın :)

Forpus alabilirsin ama boyut olarak muhabbet kuşu ayarında. Çokda ses yapmiyorlar diye biliyorum.

bence pakistan neden dersen onları görsel olarak daha çok beğeniyorum ve bence eğitilince çok daha güzel bir ev hayvanı.tek sorunu eğitilmesi ve yavru olarak bulunması sultana göre daha zor.mavi pakistan diyorum muhabbet kuşundan sonra en çok beslemeyi düşündüğüm hayvan fakat yavru mavi olanı bulamadım çevremde:Değer siz bulursanız üretici falan banada söyleyin.

bence pakistan neden dersen onları görsel olarak daha çok beğeniyorum ve bence eğitilince çok daha güzel bir ev hayvanı.tek sorunu eğitilmesi ve yavru olarak bulunması sultana göre daha zor.mavi pakistan diyorum muhabbet kuşundan sonra en çok beslemeyi düşündüğüm hayvan fakat yavru mavi olanı bulamadım çevremde:Değer siz bulursanız üretici falan banada söyleyin.
Bencede güzel hayvanlar ama ses konusunda emin olmam lazım ayrıca bizim şehir de agaclarda pakistanlarin olduğu yerler var belki ordan bir yavru bulabilirim

Bencede güzel hayvanlar ama ses konusunda emin olmam lazım ayrıca bizim şehir de agaclarda pakistanlarin olduğu yerler var belki ordan bir yavru bulabilirim
onlar yabani olmaz mı?ses olarak pakistanı bilmiyorum ama sultanlar gürültücü.

Bütçe konusunda sultan 250den baslar pakistan 1000tl üzerinde. Sultan pakistana gore kolay egitilir. Pakistan büyük kafes ve ekipmanlari ona gore alinir. Sultan için aşırı biseye gerek yok. Yemi falani filani derken sultan daha ucuza gelir. Ses konusunda ikiside bir kakadu degil sonuçta kafa sisirecek ses cikarmazlar

Bütçe konusunda sultan 250den baslar pakistan 1000tl üzerinde. Sultan pakistana gore kolay egitilir. Pakistan büyük kafes ve ekipmanlari ona gore alinir. Sultan için aşırı biseye gerek yok. Yemi falani filani derken sultan daha ucuza gelir. Ses konusunda ikiside bir kakadu degil sonuçta kafa sisirecek ses cikarmazlar
Pakistan 1000tl mi?mutasyonlar 600-800 arası.yeşiller 200-400.sultan 200 den başlıyor burada.ekipman konusunda hak veriyorum.pakistanın kuyruğu uzun bu nedenle daha geniş bir kafes lazım.

Pakistan 1000tl mi?mutasyonlar 600-800 arası.yeşiller 200-400.sultan 200 den başlıyor burada.ekipman konusunda hak veriyorum.pakistanın kuyruğu uzun bu nedenle daha geniş bir kafes lazım.
Valla fiyat konusuna netten baktim. Ilcede yasiyorum sultan ve jakodan baska papagan türü yok burda. Adama forpus papagani var mi dedigimde bana uzaydan gelmisin gibi bakiyor zaten buranin petshoplari boyle

Bizim buradaki pet shoplar sultan papağanina 100-150tl den fiyat biciyor fiyat normal mi neden böyle