Karadeniz Pet

Sizce Pakistan mı? Yoksa Sultan mi?

Bizim buradaki pet shoplar sultan papağanina 100-150tl den fiyat biciyor fiyat normal mi neden böyle
Bölgeden bölgeye fiyat değişiyor tabi. 150 en uygun fiyati ama onun alti veriliyosa kuşa iyice bakilmali hasta olabilir yasi baya büyük olabilir. Kuş saglikliysa kacirma.

Bizim buradaki pet shoplar sultan papağanina 100-150tl den fiyat biciyor fiyat normal mi neden böyle
Bölgeden bölgeye fiyat değişiyor tabi. 150 en uygun fiyati ama onun alti veriliyosa kuşa iyice bakilmali hasta olabilir yasi baya büyük olabilir. Kuş saglikliysa kacirma.

4 Aydir 2 Sultanim var ve normalde bende ki disi sürekli ötüp durur öglenleri sinirlendiginde bagirirlar ama ben cok seviyorum onlari omuzumda gezinip sacimla oynamayi sevdirmeyi pek sevmezler ama tüylerinden öptürüyor, erkek birazcik yabani duruyor elime istediginde gelsede alistirmak zor oldu ve sert gagaliyor. Pakistan P.i hic beslemedim ama bildigim kadariyla Sultanlar daha cabuk alisiyor. Ben aldigimda birkac gün kafeste ilk basta odamda durdurdum sonra oturma odasina koyduk hic hareket etmiyorlardi bayagi korkuyorlar ama bir haftaya alisirlar sabirli olmalisiniz. Ben size disi Sultan öneririm ama erkekte yanina alin ki yalniz kalmasin. Fiyat konusunda pek bir bilgim yok Türkiyede yasamiyorum. Ama hangisini alirsaniz alin kafes büyüklügüne dikkat edin. Kücük muhabbet kusu kafeslerinden almayin.

4 Aydir 2 Sultanim var ve normalde bende ki disi sürekli ötüp durur öglenleri sinirlendiginde bagirirlar ama ben cok seviyorum onlari omuzumda gezinip sacimla oynamayi sevdirmeyi pek sevmezler ama tüylerinden öptürüyor, erkek birazcik yabani duruyor elime istediginde gelsede alistirmak zor oldu ve sert gagaliyor. Pakistan P.i hic beslemedim ama bildigim kadariyla Sultanlar daha cabuk alisiyor. Ben aldigimda birkac gün kafeste ilk basta odamda durdurdum sonra oturma odasina koyduk hic hareket etmiyorlardi bayagi korkuyorlar ama bir haftaya alisirlar sabirli olmalisiniz. Ben size disi Sultan öneririm ama erkekte yanina alin ki yalniz kalmasin. Fiyat konusunda pek bir bilgim yok Türkiyede yasamiyorum Ama hangisini alirsaniz alin kafes büyüklügü önemli.

Valla fiyat konusuna netten baktim. Ilcede yasiyorum sultan ve jakodan baska papagan türü yok burda. Adama forpus papagani var mi dedigimde bana uzaydan gelmisin gibi bakiyor zaten buranin petshoplari boyle
Forpuslar mutasyon 300den başlıyor.yeşiller daha ucuz mutasyonlar pahalı.pakistana 1000 çok istemişler yavru mutasyonlar bile o kadar değil.ben geçen hafta sordum 700 tl maviler.sultan sordum çok güzel bir mutasyon 230 tl dedi.yer istanbul mahalle petshopu.

Benim bakım hakkında herseyi biliyorum onda sorunum yok sadece sultan mı daha gürültülü pakistan mı onu merak ettim internette yanıltıcı olabiliyor fiyat bandınıda çok iyi biliyorum.

Benim bakım hakkında herseyi biliyorum onda sorunum yok sadece sultan mı daha gürültülü pakistan mı onu merak ettim internette yanıltıcı olabiliyor fiyat bandınıda çok iyi biliyorum.
ben sultanın daha çok gürültücü olduğu tarafındayım :)