Karadeniz Pet

Sizde benim gibi misiniz ? :)

Atakan Atmaca

Paylaşımcı Üye
Herkese iyi akşamlar , kuşlarım için çok pimpirikliyim. Yani aslında durum şöyle , kuşum perdedinin en üstüne çıktı bende boyum yetmediği için baya uzanıp elimle aldım çünkü gelmiyordu ve uçmayı fazla bilmiyordu.Alırken karnına biraz baskı uyguladım istemeden , çünkü ayakları perdeye yapıştırmıştı. Şimdi 10 dakikadır düşünüyorum acaba canını yaktım mı diye :( ve ister istemez kendime , o kuşu kendinden uzaklaştırdın diye içerlemeler yapıyorum :(

Sizde de böyle oluyor mu ?

O da bir şey mi Üstad.Ben sabah ve akşam günde iki kez baştan ayağa kadar muayene ediyorum hayvancağızları. Ama kendilerini sevdiğimi anlıyorlar mı ne. Benden hiç bıkmıyorlar, sürekli üzerimdeler.

O da bir şey mi Üstad.Ben sabah ve akşam günde iki kez baştan ayağa kadar muayene ediyorum hayvancağızları. Ama kendilerini sevdiğimi anlıyorlar mı n. Benden hiç bıkmıyorlar, sürekli üzerimdeler.

Gözünü sağındığına kibrit çöpü batarmış , inşallah bizim gibi hayvanseverlerin dostlarına zarar gelmez.:)

Ben benim şapşik ilk geldiği zaman dokunmaya bile kıyamıyordum ya bişey olursa diye bide benim şapşik nedensizce çok hapşurur bir sorunu yok ama ilk hapşurduğunda çok korkmuştum

Üstlerine çok düşünce çocuk gibi şımarıyolar ama:) Ben benimkini nasıl yaptım noldu hala çözemedim ama yanından ayrıldığım an canhıraş ötmeye başlıyor.Normal ötme değil seri seri hızlı şekilde.Yanında birinin olması birşey ifade etmiyor beni görene kadar susmuyor.Dışarı çıkarken görünmeden çıkıyorum.Bu huyu nasıl değişir bilmiyorum

Geri