Karadeniz Pet

sizlere göre kafes ne kadar almalı birde kızıştırıcı ve konuşturucu yem almalımı

minik kuş bonibon

Meraklı Üye
Arkadaşım kuş sahiplenicek ve bana çok fazla soru yağdırıyor bazılarına cevap veriyorum ama bilmediklerimde var kafes ne kadar olmalı ve konuşturucu ve kızıştırıcı yem kullanılmalımı yazabilirmisiniz lütfen

Konuşturucu ve kızıştırıcı yemler çokta sağlıklı değil önerilmiyor. Ayrıca pek bir faydası da olmuyor. Kafeste geniş olmalı kuş sayısına göre değişebilir. Benim tek kuşum var kafes 42*28 İçinde bir sürü oyuncağı olmasına rağmen çok yer kalıyor hopluyor zıplıyor rahat rahat. 2 kuş varsa daha büyük olmalı

ben konuşturucu yemalmıştım sonradan öğrendim işe yaramadığını ama kuşum yiyor bende verdim yemine dökmüştüm biraz var yeminn içinde bi sorun olmaz demi çünkü içinde tohumlar var beyaz siyah darı aspur felan oyüzden hepsini verdim bi sorun çıkmaz demi ?

ben konuşturucu yemalmıştım sonradan öğrendim işe yaramadığını ama kuşum yiyor bende verdim yemine dökmüştüm biraz var yeminn içinde bi sorun olmaz demi çünkü içinde tohumlar var beyaz siyah darı aspur felan oyüzden hepsini verdim bi sorun çıkmaz demi ?
Katkılı olduğu için önerilmiyor. Çok seviyorsa azar azar kullanabilirsiniz.