Karadeniz Pet

Sohbet Başlığı

Beşiktaş ta iyi. Fener bu sezonda şampiyon olmazsa ali koç gider...
Ali koç kolay kolay bırakacağını sanmıyorum, yapışıp kalacak oraya o. Biz de Abdullah Avcı ile devam etseydik halimiz yamandı, Sergen sağ olsun.

Ali koç kolay kolay bırakacağını sanmıyorum, yapışıp kalacak oraya o. Biz de Abdullah Avcı ile devam etseydik halimiz yamandı, Sergen sağ olsun.
Taraftar büyük tepki gösterecek gibime geliyor, şampiyon olamazsak. Erol bulut ta yüzümüzü güldüremedi tam olarak. Ne zaman gülücek bizim yüzümüz :D :(

Fenerin en büyük sorunu otoritenin yönetimde değil taraftarda olması. Mesut, Ali Koç, zamanında Pereira, Erol Bulut bu isimler hep taraftar ile geldi. İnsanlar sürekli bir şeyler ister, olup olmadığından başka tarafıyla da ilgilenmezler. Şimdi Erol Bulut gitsin diyorlar, onun yerine gelende biraz başarısızlık göstersin hemen yine göndermek ister taraftar. Fenerde yönetim eksikliği var. Aziz başkanımın yeri dolmuyor maalesef.

Hocalaar bende Bayern Munchen i tutuyorum acaba Şampiyonlar ligin de yine şampiyon olur muyuz

Normalleşme hakkında yapılacak adımlar vs. Açıklanır. Farklı birşey beklemiyorum.
Normalleşme olacağını sanmıyorum. Bu lise sınavları filan acayip patladı. İptal kararı bekleniyor. Mutasyonlu virüs için de bir açıklama yok daha.

Normalleşme olacağını sanmıyorum. Bu lise sınavları filan acayip patladı. İptal kararı bekleniyor. Mutasyonlu virüs için de bir açıklama yok daha.
1 marttan itibaren Normalleşme ye başlanacak illere göre. Sınavlar iptal olmaz..

Aşılanması tamamlanan 65 yaş ve üzerine kısıtlamalar da esneklikler yapılacak. Mutasyonlu virüs en çok Karadeniz bölgesinde görülüyor şuan. Turkiye'ye has bir mutasyon yokmuş şimdilik.

Aşılanması tamamlanan 65 yaş ve üzerine kısıtlamalar da esneklikler yapılacak. Mutasyonlu virüs en çok Karadeniz bölgesinde görülüyor şuan. Turkiye'ye has bir mutasyon yokmuş şimdilik.
Açıklamadıkları çok şey var bize diye düşünüyorum. Bildiğin koyun gibi hissediyorum bazen.

Bende bugün merkeze gittim din kardeşlerimizin hiç birinde maske yoktu Allah muaf tutuyor onları zaten ceza da yok onlara 😐😐