Karadeniz Pet

Solunum Problemi

3HarfLi

Yeni Üye
Öncelikle hepinize merhabalar muhabbet kusumda solunum rahatsızlığı nefes alırken zorlanıyor ve kuyruk devamlı aşağı yukarı oynuyor simdi diyeceksiniz ki veterinere götürmelisin ama piyasada en azından benim bulunduğum yerde kanatlidan pek anlayan yok olanda pek güven vermiyor daha önce kanarya besledigimden ve kronik astım olan bir kuş baktığımdan az buçuk ilaç tedavisini biliyorum ama yinede buradaki tecrübeli arkadaşlardan yardım almak istedim kusum devamlı ve zor bir şekilde nefes almanın yanında son 2 gündür ayaklarınıda kasımaya başladı ve sanki ayağında bir sorun varmış gibisinden devamlı havaya kaldırıyor elimle baktım kusun tutunmasinda bir sorun yok simdi tecrübeli arkadaşlara soruyorum doksisiklin tedavisi uygulamalimiyim sizce birde vicks buhari yapsam fayda edermi ki kanaryada etki ettiğine şahit oldum birde hiprodoxi-s kanarya da birebir etkiliydi solunum probleminde muhabbet kusunda etkili olurmu şimdiden teşekkür ederim ( bu arada video yukleyemiyorum hata veriyor )

Elinizde hiprodoxinin orijinali varsa onu kullanmanız daha iyi olur, piyasada sahteleri çok satılmaya başladı, elinizde yoksa dediğiniz gibi doksisiklim etkenli ilaç kullanabilirsiniz

Elinizde hiprodoxinin orijinali varsa onu kullanmanız daha iyi olur, piyasada sahteleri çok satılmaya başladı, elinizde yoksa dediğiniz gibi doksisiklim etkenli ilaç kullanabilirsiniz
Cevabınız için teşekkür ederim hiprodoxin elimde yok ama orjinalini bulmam biraz sıkıntılı dediğiniz gibi araştırdım piyasada sahtesi çok şimdilik doksisiklin tedavisine başladım çok sagolun

Cevabınız için teşekkür ederim hiprodoxin elimde yok ama orjinalini bulmam biraz sıkıntılı dediğiniz gibi araştırdım piyasada sahtesi çok şimdilik doksisiklin tedavisine başladım çok sagolun
Monodoks mu kullanıyorsunuz

Kuşun olduğu oda içinde klima var mı ve çalışıyor mu?

Son zamanlarda çok fazla hava akımı, cereyana maruz kalan hasta olan kuş konusu açılıyor. Muhabbet kuşları hassas olduğu için çabucak etkileniyor hava akımından.

Son zamanlarda çok fazla hava akımı, cereyana maruz kalan hasta olan kuş konusu açılıyor. Muhabbet kuşları hassas olduğu için çabucak etkileniyor hava akımından.
Evet haklısınız normalde çok dikkat ederim ama nasil oldu ne oldu anlamadım yaptık bir hata

Geri