Karadeniz Pet

Solunum rahatsizligi icin ilac tavsiyesi

Boncuk123

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba muhabbet kuşumda ara ara çat çat gaga sesi geliyor uçunca nefes nefese kalıyor. Tınsırması oluyor arada da. Burnuna tuzlu su damlatiyorum ara ara ama ilaç takviyesi olarak ne alabilirim doktora yazdiracagim. Tecrübelerinize ihtiyacım var. Bu arada kronik değil. 2. Adim için istiyorum

Arkadaşlar merhaba muhabbet kuşumda ara ara çat çat gaga sesi geliyor uçunca nefes nefese kalıyor. Tınsırması oluyor arada da. Burnuna tuzlu su damlatiyorum ara ara ama ilaç takviyesi olarak ne alabilirim doktora yazdiracagim. Tecrübelerinize ihtiyacım var. Bu arada kronik değil. 2. Adim için istiyorum
Solunum güçlüğü, hırıldama, kabarık durma var mı?

Tuzlu su damlatmak değilde tuzlu su ile kulak çöpüyle nemlendirme yapıyor bazı üyelerimiz o da burun tıkanıklığında.

soluma güçlüğü, sık nefes alma ve nefes alırken duyduğunuz hırıltı varmı ?

Kabarma yok durgunluk yok gayet canlı uyurken kuyruğu aşağı yukarı hareket ediyor ama evet baktım bu solunum sıkıntısı olan kuşta olurmuş değil mi ? Dışkısında da bir sorun yok şükür. Ama sadece tıksırma, uçunca nefes nefese kalma ve bazen çat çat ağzı açık kalıyor yani

Video isini yapamıyorum arkadaşlar ama dediklerim var sadece

Kabarma yok durgunluk yok gayet canlı uyurken kuyruğu aşağı yukarı hareket ediyor ama evet baktım bu solunum sıkıntısı olan kuşta olurmuş değil mi ? Dışkısında da bir sorun yok şükür. Ama sadece tıksırma, uçunca nefes nefese kalma ve bazen çat çat ağzı açık kalıyor yani
Kilolu olabilir.

Şiddetli kuyruk atmasıda bir belirtisi tik tak bariz bir şekilde oluyor mu ?

Valla tığ gibi maşallah hiç de öyle kilolu değil arkadaşlar. Ama evet tik tak gibi oluyor uyurken sürekli olmuyor ama gözlemliyorum ara ara oluyor bu durum

Foruma bir göz atın isterseniz daha önceki konulara sizinkiyle bir kıyaslayın..

Resimlerini yollayayım size videoyu yapamıyorum ama

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210402-221434_Gallery.jpg
    Screenshot_20210402-221434_Gallery.jpg
    411.6 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20210402-221410_Gallery.jpg
    Screenshot_20210402-221410_Gallery.jpg
    528.8 KB · Görüntüleme: 13
Kuş aşırı sevimli maşallah bence ilaç kullanımı için acele etmeyin forumdaki konulara bir göz atın derim.

Ne fena bi bilseniz 😁 ceresinde bir problem yok değilmi arkadaşlarım? Görüntü olarak da bakarsaniz

Geri