Karadeniz Pet

Sorun olur mu ?

ArminaDalyaTürk

Meraklı Üye
ablamın kuşlarından erkek olanı göndermeye karar verdik fakat erkegin çifti var ama kavga ediyorlardı ve beyaz sürekli kafese tırmanıp tırmanıp benim kuşlarıma gitmeye çalışıyordu ve Jon'un
çoooook sevdiği bir arkadaşı var arkadasi ve kendisi erkek onu çok seviyor bir kere 5 dk olmadan ayırdığımızda sakın ve durgun bir şekilde kaldı ve hiç ötmedi ama ayırmadan önce ötüyordu biz ablamın erkek kuşunu gönderince ve sam'i yani jonun arkadaşını gönderince travma sorun vs seyler çıkarmı yaz gelince alıyoruz her yil böyle olabilir

Çok karışık yazmışsınız siz joo’yu beyazı vs tanıyorsunuz ve ona göre yazmışsınız. Anladığım kadarıyla cevap vereyim. Ya yanına hiç arkadaş almayın veya alıp hiç göndermeyin. Mevsimlik arkadaş almak da ne demek..

Ablamın çiftinden mavi olani yani erkek olani göndermeye karar verdik ve benim kuşlarım 2 tane erkek ayni kafeste ordanda bir erkeği gönderecegizde benim kuşlarımdan iki erkek çok iyi dost ablamın ciftinden erkek olani benimde iki erkek kusum dan birini gonderirsem kalan kuslar depresyona girermi veya strese veya sorun filan cikarmi ?

Geri