Karadeniz Pet

sultan papağanı çift

Buket8414

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar benim 3 yaşına yakın whiteface sultan papağanımın yanına bir buçuk ay önce dişi sultan papağanı aldım.İlk başlarda dişi ona yanaşıyordu yanına gidiyordu fakat erkek kuş yanından onu kovalıyordu ve sürekli bizi görünce tellere vuruyor ve sadece bize konuşuyordu ben bugün ilk defa videodaki gibi ona doğru yönelip ötüş yaptığını gördüm. Şimdi ise erkek dişiyi kovaladığı için dişi uzaklaşıyor. Acaba ona kur yapıyor mu bir izler misiniz videoyu. Bide bu aralar dişiye kafasını eğiyor onu kaşısın diye tellere falan en başından beri vuruyordu video ve fotoğrafını yükledim.
1. Şimdi ne gibi bir yol izlemeliyim yuvalık takmalı mıyım?
2. Tünek sayısını teke indireyim mi?

Merhaba.2 sultan papağanı için kafesiniz küçük birde yavru yaparlarsa o kafeste sıkışıp kalırlar.
Benim sultan papağanım için kullandığım kafes En:43cm Boy :63cm Yükseklik :79cm

Merhaba.2 sultan papağanı için kafesiniz küçük birde yavru yaparlarsa o kafeste sıkışıp kalırlar.
Benim sultan papağanım için kullandığım kafes En:43cm Boy :63cm Yükseklik :79cm
Kafesimin boyutu aslında küçük değil çektiğim açıdan dolayı o şekilde çıktığını düşünüyorum. Video hakkında ne düşünüyosunuz sizce kur mu yapıyor?

Erkek kuş dişi kuşu etkilemeye çalışıyor.Her şeyi zamana bırakın ve uzaktan gözetleyin.

Geri