Karadeniz Pet

Sultan Papağanı İsteyenler Bana Ulaşsın(Ankara içi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teşekkür ederim saolun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:41 -->-> Daha önceki mesaj 10:59 --

Ankarada ev üretimi sağlıklı yavrularimiz Yeme düşmek üzereler.Yeni sahiplerini Bekliyorlar ;)

Hayırlı satışlar. İstanbul da olsaydın veya benim yolum
Ankara ya düşseydi iyi olacaktı.

Hayırlı satışlar. İstanbul da olsaydın veya benim yolum
Ankara ya düşseydi iyi olacaktı.

Hayırlısı olsun Yolunuz düşerse beklerim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

Konu Güncel Arkadaşlar çift-Tek Sultan Papağanı İsteyenlere yardımcı olurum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

Konu Güncel Arkadaşlar çift-Tek Sultan Papağanı İsteyenlere yardımcı olurum[/QUOT

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

hayırlısı olsun yolunuz düşerse beklerim :)

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> daha önceki mesaj 18:42 --[/sıze]

konu güncel arkadaşlar çift-tek sultan papağanı isteyenlere yardımcı olurum

istanbuldan yardımcı olabilirmisin ben yeni yeme düşmüş sultan arıyorum

Konu Güncel Arkadaşlar çift-Tek Sultan Papağanı İsteyenlere yardımcı olurum[/QUOT

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

istanbuldan yardımcı olabilirmisin ben yeni yeme düşmüş sultan arıyorum

Şehir Dışında tanıdık üretici arkadaşım yok ankarada tanıdığınız akraba vs varsa yardımcı olurum

Son düzenleme:
şu an için imkansız:(((tsekkür ettimg enede murat kardeş

şu an için imkansız:(((tsekkür ettimg enede murat kardeş

Rica Ederim Ne Demek :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

Konu Güncel

Ankara içi Yavru veya damızlık sultan papağanı isteyenler bana 0539 6129769 nolu telefondan ulaşabilirler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...