Karadeniz Pet

Sultan papağanı anormal dışkısı Fotoğraflı

Kanatlıadam

Yeni Üye
İyi günler dilerim erkek Sultan papağanımın dışkısı fotoğrafta görüldüğü ishal ve koyu yeşil ve siyah dışkılama mevcut ve halsiz zayıflamada var birden bire böyle oldu eşi var ve yumurtladı ve zorunlu olarak eşinden ayırdım başka kafese aldım hasta olduğu için ve probiyotik + vitamin veriyorum yem olarak aspur veriyorum elma sirkesi'de vermeyi düşünüyorum bu tür vakalarda ne yapmam ne yapmamam gerektiğini bilge olan kişilere danışmak istedim.
IMG_20200603_080756.jpg

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım.
Devamlı bu şekilde dışkılama mevcut ; elma sirkesi'ne başladım bugünün akşamında suluğa 3 damla damlattım, cevap verdiğiniz için teşekkür ederim Recai bey.

Ekli dosyalar

• IMG_20200603_202934.jpg
    IMG_20200603_202934.jpg
    113.5 KB · Görüntüleme: 138
Devamlı bu şekilde dışkılama mevcut ; elma sirkesi'ne başladım bugünün akşamında suluğa 3 damla damlattım, cevap verdiğiniz için teşekkür ederim Recai bey.
Rica ederim. İlerleyen saatlerde 2,3 tane daha dışkı fotoğrafı atın bakalim. Tek dışkı fotoğrafı ile yorum yapmak mümkün değil.

dışkıları fotoğrafını çektim Recai bey

Ekli dosyalar

• IMG_20200603_213017.jpg
    IMG_20200603_213017.jpg
    106.3 KB · Görüntüleme: 134
Hayır şuanda sadece aspur ve yulaf veriyorum, Melih bey

Son düzenleme:
Tam zamanında başlamışım ozaman sirkeye :) dediğiniz gibi ayarlıyacağım gününü çok teşekkür ederim Melih bey bilgiler için .

Evet kaliteli elma sirkesi 100 ml lik suluğa 3 damla. Fazlası zararlı
3 damla elma sirkesi PH 7 olan suyu , 5 - 5,5 PH seviyesine getirir.Bağarsaklarda bakteri varsa bu asitli ortam onların en sevmedi durumdur.
Rica ederim.

dışkıları fotoğrafını çektim Recai bey
Öncelikle ishalini geçirelim. Yarın eczaneden ge oral alın. Tam dolu suluğa 2,3 pirinç tanesi kadar ekleyin. 3 gün boyunca uygulayın. Bu süre zarfında salatalık, sebze gibi gıdaları vermeyin.

3 damla elma sirkesi PH 7 olan suyu , 5 - 5,5 PH seviyesine getirir.Bağarsaklarda bakteri varsa bu asitli ortam onların en sevmedi durumdur.
Rica ederim.
CidÇok teşekkür ederim Melih bey
Rica ederim.
Tekrardan çok teşekkür ederim Melih bey aynı şekil dediğiniz gibi yapacagım.

Öncelikle ishalini geçirelim. Yarın eczaneden ge oral alın. Tam dolu suluğa 2,3 pirinç tanesi kadar ekleyin. 3 gün boyunca uygulayın. Bu süre zarfında salatalık, sebze gibi gıdaları vermeyin.
Tamam Recai bey reçetesiz alabiliyoruz o ilacı sanırım, iyileşene kadar yeşillik vermeyeceğim tamamdır .