Karadeniz Pet

Sultan Papağanı dışkı normal mi

rica ederim. çay kaşığının ucuyla 1-1.5 mercimek tanesi kadar suya karıştırıp 1 2 gün kullanabilirsiniz.
6-8 saat sonra suyu değiştirmeyi unutmayın.
Bu ölçüyü hangi suluğa ne sıklıkla yapmalıyım acaba

Elektrolit kabızlık yapmaz. Mineral takviyesi bu. Üst üste 2 gün verin elektroliti. Sipariş ettiyseniz probiyotik pazartesi elinizde olur muhtemelen. Probiyotik gelirse direkt başlayın ve 3 gün üst üste verin.

Elektrolit kabızlık yapmaz. Mineral takviyesi bu. Üst üste 2 gün verin elektroliti. Sipariş ettiyseniz probiyotik pazartesi elinizde olur muhtemelen. Probiyotik gelirse direkt başlayın ve 3 gün üst üste verin.
tam dolu suluğa normal zamanda haftada 2 kez, dışkılar böyle bozukken 3 kez ard arda
İkinize de çooook teşeşkkürler sizler sayesinde içim rahatladı tekrardan sağolun 😊

Elektroliti 2 gün kullanmadan probiyotik gelirse ikisini aynı anda kullanmayayım değil mi gelir gelmez sadece probiyiyotiğe başlayayım ve kullanayım

eskiye nazaran çok daha iyi görünüyor
Renginden dolayı korkmuştum teşekkür ederim 😊 Elektrolite yarın başlıyorum inş en geç salı veya çarşamba günü de probiyotiğe geçiyoruz peki 3 gün arka arkaya verirsem ağır gelmez mi bir sorun olur mu yani

Renginden dolayı korkmuştum teşekkür ederim 😊 Elektrolite yarın başlıyorum inş en geç salı veya çarşamba günü de probiyotiğe geçiyoruz peki 3 gün arka arkaya verirsem ağır gelmez mi bir sorun olur mu yani
arada birkaç gün dinlensin

Dışkı iyi görünüyor. Elektrolit sonrası dinlendirmeye gerek yoktur bana kalırsa.

Probiyotik ağır gelecek bir şey değil. Bir hafta boyunca her gün verseniz bile bir şey olmaz.

Güncel dışkılar
Ge-Oral verdim en geç akşam tekrar resim atacağım

Güncel dışkı bayağı sıvılaştı ama daha şu içmedi dışkı dışında bir değişim yok suyu vs içtikten sonra tekrar dışkı atarım