Çapkın009

Bakıp Çıkıcam
21 Ocak 2019
7
0
1
18
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Daha önce kullanmış ya da herhangi bir bilgisi olan yok mu?

esin.

Süper Üye
23 Eyl 2018
189
19
18
Evcil Hayvanı
Sultan P.
Kuş sayısı
2 tane
Ben bu kafesten kullanıyorum. Geniş ve telleri boyasız olması çok önemli. Sultanlar için daha büyükleri öneriliyor (ayaklı olanlar) fakat gün içinde bazen dışarı çıkaracaksan bunu tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

Çapkın009

Bakıp Çıkıcam
21 Ocak 2019
7
0
1
18
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Ben bu kafesten kullanıyorum. Geniş ve telleri boyasız olması çok önemli. Sultanlar için daha büyükleri öneriliyor (ayaklı olanlar) fakat gün içinde bazen dışarı çıkaracaksan bunu tavsiye ederim.
Dışarı çıkarmayı düşünmüyorum.Kafes galveniz kaplama imiş.

Çapkın009

Bakıp Çıkıcam
21 Ocak 2019
7
0
1
18
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Peki siz kafesinizi nereden aldınız?Fiyatı ne kadar?

esin.

Süper Üye
23 Eyl 2018
189
19
18
Evcil Hayvanı
Sultan P.
Kuş sayısı
2 tane
Hiç dışarı çıkarmamakta doğru değil. Ilk başlarda 1 ay çıkarmadım ben çıkarınca tutamıyoruz diye. Kuşunuz varmı alacakmısınız bilmiyorum ama akşamları çıkarsa uykusu gelince girer zaten. Zamanla böyle alışır. Ben kafesi kuşları aldığım üretim yapan birisinden aldım. En büyük bu varmış elinde. Ama petshoplarda da olmalı bu kafes yurtdışında satılıyor. Fiyatı da 75€ yani yanlış hesaplamadıysam yaklaşık 400 TL. Sultanların kendiside kafesleride pahalıdır. Geniş alanda özgür yaşamaları çok önemli. Ve henüz alacaksanız çift alın derim ben bana daha uzun yaşarlar dediler. Eğitim konusu daha zorlaşsada.