Karadeniz Pet

Sultan Papağanı Nasıl Sevilir?

Maşallah çok güzel eğitim vermişsin @ ADRIAN :) Sevgi hiç bir zaman karşılıksız kalmaz.
Lütfü'de bana böyle alışıktı fakat Luna geldikten sonra kaşıma işlerini Luna'ya yaptırıyor. :D

@Melih.S59
Maşallah çok güzel eğitim vermişsin @ ADRIAN :) Sevgi hiç bir zaman karşılıksız kalmaz.
Lütfü'de bana böyle alışıktı fakat Luna geldikten sonra kaşıma işlerini Luna'ya yaptırıyor. :D
Bu kadar iyi anlaşabileceğimizi düşünmüyordum ilk geldiği zaman güzel bir ısırık yemiştim iyi kanatmıştı parmağımı fakat şuan bazen burun deliklerini temizliyorum tıkandığı zamanlar, ne kadar nefret etse de ne kadar canı yansa da, bağırsa da asla ısırmıyor...

Gerçekten sevgi minik dostlarımızda asla karşılıksız kalmıyor temenni ederim ki biz insanlar da karşılıksız sevmeyi birgün öğreniriz 💎

İlk ısırık test ısırığı.Bakalım ben ısırdığım zaman bana nasıl davranacak diye test ediyor.İyi davranılınca oda zarar gelmeyeceğini anlıyor ve karşılığını veriyor.
Bu çıkar dünyasında insanların karşılıksız sevmeyi öğrenmesi biraz zor.
Ben Lütfü'yü severken gel oluşum,gel paşam diye seviyorum.Lütfü bazen sevmemi istemiyor,ona kızmamı sataşmamı istiyor.Benimle kavga etmeyi oyun belledi.:D:D:D Tabii bu kavga 2 dakika sürüyor sonra yine can ciğer kuzu sarması oluyoruz.