Karadeniz Pet

Sultan papağanı ve muhabbet kuşu

Senaaann

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba.benim sultan papaganim var 2 aylık 19 gündür bizde ve ben muhabbet kusuda almak istiyorum yani anlasabilirlermi ve ne zaman alıyım 10 gündür bizde bende alınca düşünmüşdüm ki sultan papağanı alırım sonrada bitane sarı lutino muhabbet kuşu şimdi alabilirmiyim yoksa daha beklemem mi lazım şimdiden teşekkürler

Sultan Papağanı ile Muhabbet kuşunu aynı kafeste bakamayacaksınız. İkisininde ayrı kafesleri olması şart.Bu da size ayrı bir yük getirecek.Kafes temizli,kuşlarla ayrı ayrı ilgilenmek gibi.Bence Sevgi ve ilginizi Sultan Papağanınıza verin.Unutmamak gerek bunlar birer canlı ve kıskançlık nedir bilirler.

Sultan Papağanı ile Muhabbet kuşunu aynı kafeste bakamayacaksınız. İkisininde ayrı kafesleri olması şart.Bu da size ayrı bir yük getirecek.Kafes temizli,kuşlarla ayrı ayrı ilgilenmek gibi.Bence Sevgi ve ilginizi Sultan Papağanınıza verin.Unutmamak gerek bunlar birer canlı ve kıskançlık nedir bilirler.
Tamam teşekkür ederim :)

aynen