Karadeniz Pet

Sultan papağanım kaçtı ankara

kemal99kemal

Yeni Üye
Arkadaşlar iyi günler ben evde yokken bugün sabah aralık balkon kapısından sultan papağanım kaçmış haberini alınca direk geldim civar evleri aradım teraslara baktım kuş sesi açtım fakat bulamadım Ankara yenimahalle çınar sokakda kaçırdık.Gören duyan olursa iletişime geçerse çok sevinirim.

Nerde buldunuz? Nerde bulduğunuzu yazarsanız kayıp kuşu olanlar için umut ve fikir teşkil eder.
Sevindim :)

Benimde ilk sultan papağınımı 7 yaşında kızım ve eşim yakalamıştı 2 sene önce yavru idi. Kimse istemeye gelmeyince bizde eş aldık

Bulduğunuza hem sizin,hem de papağanınız adına sevindim.:)

Nerde buldunuz? Nerde bulduğunuzu yazarsanız kayıp kuşu olanlar için umut ve fikir teşkil eder.
Sevindim :)
Gerçekden biz de çok sevindik cidden ben umutlu değildim ankara soğuğunda.kaybolduğu gün duyarlı bir hayvansever görmüş kendisi yakalamış ilan bastırmıştık ertesi gün bize ulaştılar.
Benimde ilk sultan papağınımı 7 yaşında kızım ve eşim yakalamıştı 2 sene önce yavru idi. Kimse istemeye gelmeyince bizde eş aldık
en iyisini yapmışsınız benim de tek duam eğer kuşumuz geri dönmeyecek ise bile onu satmıycak güzel bakcak bir insanın bulmasıydı