Karadeniz Pet

Sultan papağanım kusuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 gün probiyotik ve multivitamin takviyesi yapın. Ardından dediğim ilacı alıp yazın.
Herkes farklı konuşuyor gezmediğim veteriner kalmadı nerdeyse İstanbul'da.. Bi veterinere gittik kursağına hiç bir yerine bakmadan ilaç yazdı başkasına gittik anlamadı hayvan resmen deney aletine döndü. Yem almaya gittik yemci kuş kurumaya girmiştir getir bakayım dedi ağzına kahverengi ilaç damlattı bu balgamı alır, 2 gün kullan bir damladan fazla verirsen ölür dedi. Ne yapacağım şaşırdım kaldım valla koskoca ülkede adam gibi anlayan yok herkes farklı birşey söylüyor

Hayvana bütün ilaçları denedik nerdeyse çok zayıfladı hayvan ufacık birşey kaldı... şaşırdım kaldım ne yapıcağım bilmiyorum

Herkes farklı konuşuyor gezmediğim veteriner kalmadı nerdeyse İstanbul'da.. Bi veterinere gittik kursağına hiç bir yerine bakmadan ilaç yazdı başkasına gittik anlamadı hayvan resmen deney aletine döndü. Yem almaya gittik yemci kuş kurumaya girmiştir getir bakayım dedi ağzına kahverengi ilaç damlattı bu balgamı alır, 2 gün kullan bir damladan fazla verirsen ölür dedi. Ne yapacağım şaşırdım kaldım valla koskoca ülkede adam gibi anlayan yok herkes farklı birşey söylüyor
istanbul vete gidin .fiyat bi tık yüksek ama çok ilgililer

haznedarda meydanpark veteriner var oraya da bakın derim tüm kuşlarımı oraya götürüyorum muayene ücreti 95 TL
Oraya baktım diye hatırlıyorum 95 muayene tahlilde 165 istediler o bütçem o kadar yetmiyor malesef

Oraya baktım diye hatırlıyorum 95 muayene tahlilde 165 istediler o bütçem o kadar yetmiyor malesef
evet muayene ücretleri genel olarak pahalı. ben de geçen parmak kadar bile olmayan ilaca 85 TL verdim. kuşunuz umarım iyileşir. sağlıklı haberlerinizi bekliyoruz.

2 gün probiyotik ve multivitamin takviyesi yapın. Ardından dediğim ilacı alıp yazın.
Ayrıca dediğiniz probiyotik ve multivitamin gervit-w aldım kullanayım mı şimdi ağır gelirmi? Kuş şuan bu halde..

Ekli dosyalar

• IMG_20210403_133258-min.jpg
    IMG_20210403_133258-min.jpg
    780.7 KB · Görüntüleme: 36
Kesin olarak hastalağını öğrenmek istememin sebebi herkes farklı ilaç veriyor veterinerler,yemciler,kuşçular nasıl yapıcağım valla bilmiyorum hayvan deney tahtasına döndü

Kesin olarak hastalağını öğrenmek istememin sebebi herkes farklı ilaç veriyor veterinerler,yemciler,kuşçular nasıl yapıcağım valla bilmiyorum hayvan deney tahtasına döndü
istanbul vete gidip tahlil yaptırın.burdan kesin teşhis koyamayız.tahlil yaparlar orada

istanbul vete gidip tahlil yaptırın.burdan kesin teşhis koyamayız.tahlil yaparlar orada
Kimse sorsak artık veterinere götürmeyin kanatlı hayvanlardan anlamaz onlar diyor zaten veterinerlerin verdiği antibiyotikler daha kötü etti kuşu bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...