Karadeniz Pet

Sultan papağanım kusuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Recai SULAMİS sağolsun çok yardım etti. Veterinerden daha iyi 😊 Şuanda hiç yeşil kaka görmedim açık bir şekilde sarı renk kaka yapıyor. Diğer papağanın yanına eklemek istiyorum. Ne zaman eklemeliyim sizce?
bence tam olarak düzeldiğinden emin olana kadar birbirlerini görebilecekleri şekilde ayrı dursunlar. daha sorna birleştirir kavga vs var mı diye gözlemlersiniz

bence tam olarak düzeldiğinden emin olana kadar birbirlerini görebilecekleri şekilde ayrı dursunlar. daha sorna birleştirir kavga vs var mı diye gözlemlersiniz
İlaç kullanırken kalamar kemiği vermeyin demiştiniz. Şimdi versem bir zararı olurmu?

Tam iyileşti demiştik kakası bı anda siyaha döndü şimdi sapsarı yapıyor.. lütfen yardımcı olun tekrardan sulphamezathine mı kullanmalıyım?

@Recai SULAMİS Kuş durmadan kusuyor kafasını videodaki gibi yapıyor sürekli nefes alamıyor nerdeyse kusmaktan lütfen yardım edin

Kustuktan sonra yaptığı kakası bu şekilde çok ıslak bir dışkı

Ekli dosyalar

• IMG_20210423_115526-min.jpg
    IMG_20210423_115526-min.jpg
    564.1 KB · Görüntüleme: 19
Genel bakımınızı gözden geçirin. Temizlik vb. Kafesi ve ekipmanları dezenfekte edin. Kusmuğu kokuyor mu? Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım..

Genel bakımınızı gözden geçirin. Temizlik vb. Kafesi ve ekipmanları dezenfekte edin. Kusmuğu kokuyor mu? Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım..
Suyunda probiyotik vardı çıkardım bu süreçte normal su mu vereyim yoksa vitaminli/probiyotikli su mu vermeliyim

Suluğunun üstüne biraz kusmuğu gelmiş kokladım ekşi kokuyor ama kusmuğun kokusumu yoksa sudaki probiyotikten dolayımı kokuyordu bilmiyorum

Suluğunun üstüne biraz kusmuğu gelmiş kokladım ekşi kokuyor ama kusmuğun kokusumu yoksa sudaki probiyotikten dolayımı kokuyordu bilmiyorum
Dışkı fotoğrafları atın. Kustuktan sonra koklayın kusmuğu

Yeni yapmış dışkısı bu şekilde

Ekli dosyalar

• IMG_20210423_150633-min.jpg
    IMG_20210423_150633-min.jpg
    310.5 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_20210423_150657-min.jpg
    IMG_20210423_150657-min.jpg
    397.8 KB · Görüntüleme: 16
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...