Karadeniz Pet

Sultan Papağanın 2 Aylık Serüveni

Murat KARAYILAN

Onursal Üye
Arkadaşlar bunlar benim eski yavrularım ben kendi kuşlarımdan belli bir dönemden belli bir döneme kadar olan süreci resimlerle paylaştım inşallah beğenirsiniz.

Çıkmak üzereyken

1-2 günlükken

4-6 günlükken

7-9 günlükken

11-15 günlükken

15-20 günlükken

25-28 günlükken

30-35 günlükken

45-52 günlükken

Ben çok çok beğendim paylaşımını. Emeğine sağlık.

Son düzenleme:
maşallah,
maşallah,
maşallah...

3 ünede maşallah...

Sultan ayrı bir güzelliktir heleki evcilleşirse bundan daha güzel bir arkadaş olamaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

Valla tebrikler murat kardeş sultandan yavru almakda dert onların yumurtadan cıkmasıa yrı dert birde büyümesi cok ayrı dert

Harika harikaaaaaaaaaaaaaaaaa paylaşım gerçekten teşekkürler ve Maşallah :)

Sultan ayrı bir güzelliktir heleki evcilleşirse bundan daha güzel bir arkadaş olamaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

Valla tebrikler murat kardeş sultandan yavru almakda dert onların yumurtadan cıkmasıa yrı dert birde büyümesi cok ayrı dert

Allah isteyen herkeze bu duyguyu tatmak nasip etsin başk'da bir şey Demiyorum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:28 -->-> Daha önceki mesaj 18:27 --

Harika harikaaaaaaaaaaaaaaaaa paylaşım gerçekten teşekkürler ve Maşallah :)

Ne Demek Rica Ederim ;) :)

Sultan Papağanın 2 Aylık Serüvenini merak edenler için ...

Son düzenleme:
Murat usta seni tekrardan sahalarda gormek istiyoruz..Sultan Papagani soruyor herkez yardimci olamiyoruz..Basla artik tekrardan hobine..:)

ALLAH razı olsun serkan abi çok teşekkür ederim.Bakalım Abi allah kısmet ederse tekrar başlamayı düşünüyorum . . . Günlük en az 2-3 kişi arıyor papağan soruyorum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:21 -->-> Daha önceki mesaj 07:18 --

konuyla alakasız olacak ancak actıgım konuya bakar mısınız sultan papağanlarımın cinsiyetlerini mrk ediyorum, yardımcı olur musunuz?
http://www.muhabbetkusu.com.tr/cinsleri-ve-irklari/bilgi-rica-ediyorum-44357.html

Hilal hanım kuşlarınızı burda paylaşırsanız . http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...rayilansultan-papagani-destek-hatti-8010.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:22 -->-> Daha önceki mesaj 07:21 --

Gerçekten çok güzel paylaşım olmuş Maşallah çok güzeller.

Teşekkür ediyorum yavuz bey saolun :)

fb dan resimleri ilettim şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Geri