Karadeniz Pet

Sultan Papagani Mantar mı

Boncuk Bey123

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba akrabamızın sultan papağanı var ve dirseğine doğru bu sekilde yara mi mantar mi bir şey oluşmuş iki dirseginde de var kunyesinin altinda diğeri de acaba mantar mi yara mi bakar mısınız oyuncagindaki aynadan cekmisler. Topalliyormus hayvancagiz teramicyn sürüyorlarmış. Lütfen donus saglar misiniz ne ilac alalim ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210614-215324_Gallery.jpg
    Screenshot_20210614-215324_Gallery.jpg
    471.1 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_20210614-215307_Gallery.jpg
    Screenshot_20210614-215307_Gallery.jpg
    540.2 KB · Görüntüleme: 9
Arkadaşlar merhaba akrabamızın sultan papağanı var ve dirseğine doğru bu sekilde yara mi mantar mi bir şey oluşmuş iki dirseginde de var kunyesinin altinda diğeri de acaba mantar mi yara mi bakar mısınız oyuncagindaki aynadan cekmisler. Topalliyormus hayvancagiz teramicyn sürüyorlarmış. Lütfen donus saglar misiniz ne ilac alalim ?
terramicyn e devam edebilirler lakin hayvan topallıyorsa yumuşak bir zemin oluşturmanız sağlıklı olacaktır. bu arada lütfen ayna kullanmasınlar.

Teşekkür ediyorum ilginiz için. Peki bu nedir biliyor musunuz yara mı olmuş yoksa mantar mi ? Kunyeden mi acaba cikarttiralim mi?

Teşekkür ediyorum ilginiz için. Peki bu nedir biliyor musunuz yara mı olmuş yoksa mantar mi ? Kunyeden mi acaba cikarttiralim mi?
Rica ederim 😊 sanmıyorum nasır gibi bir şey olsa gerek. ayakları tutmayan bir kuşum var o da dirseklerine basarak yürüyor aynı bu şekilde izler çıktı. açık bir yara değil

Anladımçok sagolun çok ilgilisiniz.
Peki teramicyn ne kadar kullanalım kaç gün?

Anladımçok sagolun çok ilgilisiniz.
Peki teramicyn ne kadar kullanalım kaç gün?
1 hafta kadar sabah akşam uygularsanız gelişimlere bakarız. Bu arada uygulamadan önce batikonla temizlemenizi tavsiye ederim. kuruduktan sonra sürebilirsiniz 😊