Karadeniz Pet

Sultan papağanım sanırsam hasta

Faska

Yeni Üye
İlk önce herkese merhaba. Yeni Sultan papaganı aldım , 5 gün önce. Kuşum çok halsiz. Sabahlar uyanınca yerde koşuyo , günün geri kalanını ise uyuyarak geçiriyo genellikle. Kafesten çıkartıyorum biraz uçuyor. Sonra yanıma iniyor , ve uyuyor. Kuşu perde eğitimi ile elime alıştırıyorum. Elimde bile uyuyor. Bazen yerde uyuyor. Ve kabarık duruyor. Sultan papağanım 3 aylık. Bu davranışlar daha bebek oldugu içinmidir yoksa hastamıdır?
Ps: Azeribeycanlıyım , yazım hatası olursa kusuruma bakmayın

İlk önce herkese merhaba. Yeni Sultan papaganı aldım , 5 gün önce. Kuşum çok halsiz. Sabahlar uyanınca yerde koşuyo , günün geri kalanını ise uyuyarak geçiriyo genellikle. Kafesten çıkartıyorum biraz uçuyor. Sonra yanıma iniyor , ve uyuyor. Kuşu perde eğitimi ile elime alıştırıyorum. Elimde bile uyuyor. Bazen yerde uyuyor. Ve kabarık duruyor. Sultan papağanım 3 aylık. Bu davranışlar daha bebek oldugu içinmidir yoksa hastamıdır?
Ps: Azeribeycanlıyım , yazım hatası olursa kusuruma bakmayın
Dışkı fotoğrafı ekler misiniz

Sarımsaklı su vermiyorum ben kuşlarıma fakat ben daha önce kullandım faydasını gördüm diyorsanız denemekten zarar gelmez

Sarımsaklı su fayda ediyor, deneyebilirsiniz. Probiyotik takviyesi de yapın. Yeni alınan kuşlarda dışkı bozulmaları olsa da halsizlik iyi bir belirti değil.