Karadeniz Pet

Sultan papağanım susuz kalmış

Cagatay5097

Yeni Üye
İyi günler 3 günlük bir seyahate çıktım çıkmadan sultan papağanımın suyunu yemini koydum ve bir arkadaşıma emanet ettim. Arkadaşım sonraki gün papağanın suyunu değiştirirken suluğunu yanlış takmış daha sonra suluk devrilmiş yaklaşık 36 saat susuz kalmış diye tahmin ediyorum . Geldiğimde suyunu hemen taktım ama suyla hiç ilgilenmedi içmesi içinde biraz zırladım ama yine içmedi. Sizce bir sorun olur mu yapmam gereken bir şey var mı teşekkür ederim.

Sağlık sorunu varmı diye gözlemle dışkısına bak bir sorun yoksa sıkıntı yok
İyi günler 3 günlük bir seyahate çıktım çıkmadan sultan papağanımın suyunu yemini koydum ve bir arkadaşıma emanet ettim. Arkadaşım sonraki gün papağanın suyunu değiştirirken suluğunu yanlış takmış daha sonra suluk devrilmiş yaklaşık 36 saat susuz kalmış diye tahmin ediyorum . Geldiğimde suyunu hemen taktım ama suyla hiç ilgilenmedi içmesi içinde biraz zırladım ama yine içmedi. Sizce bir sorun olur mu yapmam gereken bir şey var mı teşekkür ederim.

bu arada fotoğrafı göremedim lütfen gönderme den resim ekle yani fotoğraf iconuna basıp resminizi yükleyiniz bilgisiyar kullanıcısıysanız ctrl+P tuşuna basarak resmi seçiniz telefon kullanıcısı iseniz doğrudan icona tıklayınız ve resmi seçiniz.
Dosya büyük diye bir hata alıyorum o yüzden link olarak atabiliyorum. Ben linke tıkladığımda açabiliyorum

he bu arada muhabbet kuşları ve sultan papağanları çok fazla su içmezler bir kaç yudum aldıklarında bir kaç gün onla idare edebiliyorlar diye biliyorum.

Geri