Karadeniz Pet

Sulu hapşırık

Malenaa

Meraklı Üye
Merhaba daha çok kişinin görmesi için yeni konu açtım kusura bakmayın
Kuşum gündüz çok iyiydi şimdi çok sık hapşırıyor ve sprey gibi su fışkırıyor hapşırırlen ve sürekli koynuma girip uyumak istiyor ishal henüz yok yavru olduğunu göz önünde bulundurun belki çok ağır ilaç kaldıramayabilir.vitamin harici iyi geldiğini bildiğiniz antibiyotik vs varsa lütfen paylaşın çok baktım foruma ama önerilerin hemen altında asla kullanmayın gibi geri bildirimler çok kafamı karıştırdı.Daha başındayken elimden geleni yapmak istiyorum

Dışkı fotoğrafı atarmısın. Kuş büyük ihtimall
E8100CDB-C15B-4044-BAC0-3066D775E113.jpeg
e üşüttü. Cereyanda kalmış olabilir.
Evet cereyanda kaldı dün salaklık yapıp hava alsın diye balkona çıkardım 5 dk falan dışkısı sabahkiyle aynı fotoğraftaki gibi

Çok hafif soğuk algınlığı semptomlarında kuşuma bir kez Sera Bronchipur bitkisel solüsyon kullanmıştım,iyi gelmişti.Ama sizin durumunuz da hafif mi kalır bilemedim.

Ekinezya çayı okudum ama daha çok ishal yapmaz mı ? Evde var şuan yapmalı kıyım ve ne sıklıkla vermeliyim

Ekinezya çayı okudum ama daha çok ishal yapmaz mı ? Evde var şuan yapmalı kıyım ve ne sıklıkla vermeliyim
Dediğim takviyede Ekinezya özlü zaten ama direkt çay nasıl verilir bilemiyorum.@Recai fikir verebilir.

Evet cereyanda kaldı dün salaklık yapıp hava alsın diye balkona çıkardım 5 dk falan dışkısı sabahkiyle aynı fotoğraftaki gibi
Dışkılar fena değil. Suyuna multivitamin ya da limon damlatın 3,4 gün birde kuşu sıcak tutun geçecektir

Çok hafif soğuk algınlığı semptomlarında kuşuma bir kez Sera Bronchipur bitkisel solüsyon kullanmıştım,iyi gelmişti.Ama sizin durumunuz da hafif mi kalır bilemedim.
Şuan bulamam ki onu kargolar da çok
Dediğim takviyede Ekinezya özlü zaten ama direkt çay nasıl verilir bilemiyorum.@Recai fikir verebilir.
evet o yüzden dedim içeriğinde gördüm ama internetten sipariş versem kargolar çok geç geliyor

Arkadaşlar ekinezya çayını bilmediğim için birşey diyemem. Dediğim şekilde multivitamin ya da limon verirsen 3,4 günde geçecektir. Kuşu sıcak tutun.

Şuan bulamam ki onu kargolar da çok

evet o yüzden dedim içeriğinde gördüm ama internetten sipariş versem kargolar çok geç geliyor
Evet kargolar sıkıntılı şu an maalesef, gene de aklınızda bulunsun.Şimdilik sıcak tutun yumurta maması falan yapın direnci düşmesin en azından.

Arkadaşlar ekinezya çayını bilmediğim için birşey diyemem. Dediğim şekilde multivitamin ya da limon verirsen 3,4 günde geçecektir. Kuşu sıcak tutun.
Çok teşekkür ederim yapıyorum dediklerinizi inşallah

Yap
Evet kargolar sıkıntılı şu an maalesef, gene de aklınızda bulunsun.Şimdilik sıcak tutun yumurta maması falan yapın direnci düşmesin en azından.
Yaptım ama pek yemiyor nedense yumurtalı mama yine de sipariş vereceğim dediğinizi belki erken gelir belli olmaz

Yap

Yaptım ama pek yemiyor nedense yumurtalı mama yine de sipariş vereceğim dediğinizi belki erken gelir belli olmaz
Benim en son siparişim 3 günde geldi şansa biraz,umarım çabucak toparlar daha ağır tedavi gerektirmeden.

Benim kışta da aynı sıkıntı vardı ve şuan su ile kan geliyor burun deliklerinden ne yapmam lazım
Bence veterinere götürülmeli çok ilerlemiş duruyor ben sarımsaklı su yapacağım araştırmalarım sonucu ona karar verdim çok öneriyorlar tarifin fotoğrafını ekledim
23AF898F-AAE3-422D-9A44-99A7C2ACB02B.png
23AF898F-AAE3-422D-9A44-99A7C2ACB02B.png

Geri