Karadeniz Pet

Sulu hapşırma ve uyku halinde

Ysemn

Meraklı Üye
Buraya bu kaçıncı yazışım kimse bir yol göstermiyor boncuğum hasta sulu hapşırması var veterinere gittik rengi turuncumsu bir toz ve şırınga da ilaç verdi her gün birinden suyuna katıyorum fakat sulu hapsiemasi geçmesi. Bir de akşamları sürekli uyku halinde olmaya başladı gün içerisinde yemesi hareketliliği iyi akşamları yorgunluktan mı uyku halinde bilmiyorum. Dışkısı normalde küçük olurdu büyük dışkı çıkarıyor ve beyaz kısmı sıvı ne yapmam gerekiyor.

Buraya bu kaçıncı yazışım kimse bir yol göstermiyor boncuğum hasta sulu hapşırması var veterinere gittik rengi turuncumsu bir toz ve şırınga da ilaç verdi her gün birinden suyuna katıyorum fakat sulu hapsiemasi geçmesi. Bir de akşamları sürekli uyku halinde olmaya başladı gün içerisinde yemesi hareketliliği iyi akşamları yorgunluktan mı uyku halinde bilmiyorum. Dışkısı normalde küçük olurdu büyük dışkı çıkarıyor ve beyaz kısmı sıvı ne yapmam gerekiyor.
Dışkı resimlerini ekleyin. Anlattığınıza göre üşütmüş olabilir.

@ADRIAN @Recai SULAMİS

Tecrübeli arkadaşlar bir çözüm bulurlar.
Hapşırma sanırım üşütmenin sonucu. Hava akımında değil, değil mi? Soğuk bir yerdeyse eğer olabilir. İzmir'de 2 gündür havalar soğuk, benim kuşlarımda biraz üşüdü. Klimayı açıyorum onlar için.

Veteriner hekimi ilaçlar verdi onları kullanmiyim mi

Şırınga içerisinde bir ilaç ve turuncu renginde toz bir ilaç verdi

Veteriner hekiminin verdiği ilaçları dün akşam bıraktım multivitamin kullanmaya başladım. Bir de ayakları bazen soğuk bazen sıcak oluyor bu kötü bir durum mu
Ayak sıcaklıkları değişkenlik gösterebilir. Sürekli sıcak veya sürekli soğuk değilse sorun olduğunu sanmıyorum. Aksi takdirde ise kuşun ateşi, enfeksiyonu vs olabilir.

Ayak sıcaklıkları değişkenlik gösterebilir. Sürekli sıcak veya sürekli soğuk değilse sorun olduğunu sanmıyorum. Aksi takdirde ise kuşun ateşi, enfeksiyonu vs olabilir.
Durunca soğuk hareketlenince ısınıyor ayak sıcaklığı küçük bir enfeksiyon başlangıçimiz var zaten veteriner hekimi öyle söyledi

Geri