Karadeniz Pet

Sulukla konusmasi

ERKİN AK

Paylaşımcı Üye
Merhaba yavru kusumuz yaklasik 2haftadit bizimle yeni yeme dusmustu. Yeme icme ucmada sikintisi yok. Gunda 1saat kadar konusup ilgileniyoruz. Ancak bugun farkettim sulukla konusuyor normal bir davranismidir. Oyuncak salincakta cok korktugu icin cikardim suan oyuncak yok kafestr

Oyuncak kalsın kafeste zamanla alışacaktır

Sulukla konuşmasının bir zararı yok.

Video ekleyemiyorum ama geldigi ilk gunden beri kuyrugunda titreme vardi. Streste oldugunu dusundum ama hala var. Diski guzel yem yeme guzel. Sudan emin degilim ama gunluk suyunu tazeliyorum. Kuyruk titremesi baya fazla yardimci olurmusunuz

Ekli dosyalar

• A829108B-E544-4BAF-AF58-D3D2034C895F.jpeg
    A829108B-E544-4BAF-AF58-D3D2034C895F.jpeg
    109.6 KB · Görüntüleme: 8
Video ekleyemiyorum ama geldigi ilk gunden beri kuyrugunda titreme vardi. Streste oldugunu dusundum ama hala var. Diski guzel yem yeme guzel. Sudan emin degilim ama gunluk suyunu tazeliyorum. Kuyruk titremesi baya fazla yardimci olurmusunuz
Dışkılar normal.Alışması için 2 hafta kısa bir süre.Bulunduğu ortamda yüksek ses var mı ? Televizyon,yüksek sesle konuşma gibi. Kuşlar korktuklarında da kuyruk titretirler.

Dışkılar normal.Alışması için 2 hafta kısa bir süre.Bulunduğu ortamda yüksek ses var mı ? Televizyon,yüksek sesle konuşma gibi. Kuşlar korktuklarında da kuyruk titretirler.
Yuksek ses yok. Kapali balkonda duruyor. Gunduzleri balkonun camlar açık. Birkaç kere balkon disina gelmis kumrular gordum ondanmi korkuyor acaba. Geceleride tunekte uyuyor hic hareket etmeden sabaha kadar

Yuksek ses yok. Kapali balkonda duruyor. Gunduzleri balkonun camlar açık. Birkaç kere balkon disina gelmis kumrular gordum ondanmi korkuyor acaba. Geceleride tunekte uyuyor hic hareket etmeden sabaha kadar
Kumrulardan ve dışarıdaki kuş seslerinden korkuyor olabilir.Benim sultan papağanım da cam kenarında gezinirken dışarıdaki kuşları görüp korkuyor.Bence kuşunuzu balkonda bakmayın daha sakin bir odada bakın ve kuşunuzla ilgilenin.