Karadeniz Pet

Tüm Türkiye 60x35x40 ölçülerinde ÇİFTHANE kafesler

eNeTeN

Meraklı Üye
60x35x40 ölçülerinde ÇİFTHANE kafes

En: 60 cm
Derinlik : 35 cm
Yükseklik: 40 cm (Resimlerde ölçülere dikkat edebilirsiniz.)

Çifthanelerde ÖLÇÜLERE DİKKAT EDİN.

Muhabbet Kuşu (İngiliz, jumbo, show jumbo), Sultan Papağanı v.b tüm kuşlarınızı rahatlıkla besleyebilirsiniz.

Ön kısmında 2 adet yaylı kapı ve 6 adet yemlik kapısı vardır. Yan kısımlarda ise 1'er adet yuvalık kapısı bulunmaktadır. Dilerseniz ortadan bölme aparatıyla ikiye ayırıp 2 çift kuşunuzu rahatlıkla besleyebilirsiniz.
Dilerseniz ayırmadan salma kafes olarak da kuşlarınızı atabilirsiniz.

Kalın telli, sürgülü çekmeceli, kuşların yere temas etmemesi için çekmece ile arasında ızgarası bulunan standartların üstünde bir kafestir.

Üst üste koyarak dilediğiniz kadar kat oluşturabilirsiniz.

Not: Altı sürgülü olmayan, maşalı, İNCE TELLİ kafeslerle kıyaslamayın.
İstediğiniz sayıda kafes bulunmaktadır. Kafesler SIFIRDIR.

Fiyat: 45 TL

Tüm Türkiye'ye kargo ücreti 6-7 TL.

v8dL3m.jpg

Lg74ja.jpg

7XEbjP.jpg

ZQgVlk.jpg

o8PZJ7.jpg

nmVg4R.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar olsun.
Ben şahsen beğendim kafesleri 4 tane üst üste koyulup üretim yapılır. Kullanışlı gözüküyor.

Hayırlı satışlar olsun inşaallah

hayırlı satışlar olsun

Teşekkürler arkadaşlar, satışlar devam ediyor. Verdiğim her arkadaş memnun kalıyor.

Hayırlı satışlar.Eni 60cm olan kafesin fiyatını göremedim bilgilendirirseniz sevinirim.

Hayırlı satışlar.Eni 60cm olan kafesin fiyatını göremedim bilgilendirirseniz sevinirim.

Eklemeyi unutmuşum. Hemen ekledim. Fiyat 40 TL.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Çifthaneler tükenmiştir. 45x35c37 üretim kafeslerinden de son 2 adet kalmıştır. Diğer konularımdan 45x35x37 üretim kafeslerine de bakabilirsiniz. Haftaya cumartesi'den sonra yine dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Ayırtmak isteyen özelden yazabilir. Gelince ilk onlara dönüş yapılacaktır.
Gaziantep dışında Türkiye'nin her yerine 6 tl kargo ücreti ile gönderim yapabiliyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

Almak isteyen arkadaşlar için tekrardan satışlar başlamıştır. Dilediğiniz sayıda temin edebilirsiniz. Tüm Türkiye'ye kargo ücreti 6 TL

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

jVYBGg.jpg

YILBAŞINDAN ÖNCE SON FIRSAT!!!
Fiyatlar 3 Ocaktan itibaren artacaktır. Bu fiyata SON KAFESLER...

Son düzenleme:
keşke yatay tellisi olsa benim yatay tele zaafım var :)

Hayırlı satışlar

Teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 11:58 --

Çifthane kafeslerimiz tükenmiştir. İlginiz için teşekkürler arkadaşlar. 45x35x37 üretim kafeslerinden son 6 adet kalmıştır.

60x35x40 ölçülerinde ÇİFTHANE kafes

En: 60 cm
Derinlik : 35 cm
Yükseklik: 40 cm (Resimlerde ölçülere dikkat edebilirsiniz.)

Çifthanelerde ÖLÇÜLERE DİKKAT EDİN.

Muhabbet Kuşu (İngiliz, jumbo, show jumbo), Sultan Papağanı v.b tüm kuşlarınızı rahatlıkla besleyebilirsiniz.

Ön kısmında 2 adet yaylı kapı ve 6 adet yemlik kapısı vardır. Yan kısımlarda ise 1'er adet yuvalık kapısı bulunmaktadır. Dilerseniz ortadan bölme aparatıyla ikiye ayırıp 2 çift kuşunuzu rahatlıkla besleyebilirsiniz.
Dilerseniz ayırmadan salma kafes olarak da kuşlarınızı atabilirsiniz.

Kalın telli, sürgülü çekmeceli, kuşların yere temas etmemesi için çekmece ile arasında ızgarası bulunan standartların üstünde bir kafestir.

Üst üste koyarak dilediğiniz kadar kat oluşturabilirsiniz.

Not: Altı sürgülü olmayan, maşalı, İNCE TELLİ kafeslerle kıyaslamayın.
İstediğiniz sayıda kafes bulunmaktadır. Kafesler SIFIRDIR.

Fiyat: 45 TL

Tüm Türkiye'ye kargo ücreti 6-7 TL.

v8dL3m.jpg

Lg74ja.jpg

7XEbjP.jpg

ZQgVlk.jpg

o8PZJ7.jpg

nmVg4R.jpg
BU KAFESLERDEN HALA SATIŞTAMIDIR FİYAT DEİŞTİMİ

hala satışı devam ediyorsa nasıl irtibat kurabiliriz.

Geri