Karadeniz Pet

Tüye Girmek

Tüye girmiş olamaz demedim. Ben tüy kapsülleri göremedim dedim. Sadece sizin yazdıklarınızdan paylaştıklarınızdan yararlanarak yardımcı olmaya çalıştım. Üşüttü de demedim soğuk algınlığı başlangıcı olabilir bir kaç gün limon kullanmanın bir zararı olmaz dedim . Bu kadar evhamlanmayınız. Sizin içinde ufaklık içinde en iyisi bu. Eğer çok endişe ediyorsanız veterinere götürün. Kafesini hava alacak şekilde güzelce sararsanız bir şeycik olmaz.

Biraz daha beklersenizde tecrübeli ustalar yorum yapacaktır.
Cok tesekkur ederim sagolun cok ilgilendiniz evet cok evham yapiyorum farkidayim hep onu dusunuyorum diger muhabbet kusumdan kucuk travmatik bir sey kaldi herhalde

Bit var mı yok mu emin olmak isterseniz gece yatmadan evvel kafes dibindeki bir köşeye pamuk koyun sabah pamuğa bakın üzerinde bit tarzı bir canlı var mı? Kuşun tüylerinin arasını da inceleyin. Banyoluk takın içinde ılık su koyun bir iki damla elma sirkesi de damlatabilirsiniz. Banyo rahatlatır. Banyo sonrası kendi kendine kurur kuş. Ortam sıcak ve temiz olsun. Cereyan, hava akımı olmasın. Taze meyve sebzesine önem verin. Nefes alıp verirken kuyruğu atıyor mu dikkatle inceleyin.

Geri