Karadeniz Pet

Tüylü İle İmkansıza Bir Adım Daha İleri... :) [Zebra İspinoz]

Emrehan DİLEKÇİ

Emektar Üye
Burada Tüylü ve Kırlangıç ile bir adım daha ileriye gidiyoruz ve daha da fazla yakınlaşıyoruz, aynı zamanda güzel vakit geçiriyoruz :)

Tüylü İle Güzel Dakikalarımız: :)

[YOUTUBE]-fRAwSHvSp4[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]OLq2xZJzJK4[/YOUTUBE]

Burada da Kırlangıç İle Kaşınıyoruz :)

[YOUTUBE]rsYb1S19KpI[/YOUTUBE]

(Videolarda sesi kıstım)

ARKADAŞLAR YORUMLARINIZI BEKLERİM, DÜŞÜNCÜLERİNİZİ ESİRGEMEYİN :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok tatlılaarr ☺

Teşekkürler :)

Son düzenleme:
O evet abi, ölü numarası yapmayı çok seviyor, altındanda okşamaya başladın mı bırakıyor kendini kerata :)

Son düzenleme:
ben bunlar evcilleşmez diye biliyodum ama :) maşallah
ömürleri kaç yılo luyor

Son düzenleme:
Valla abi bende biraz şaşırdım :) , ömürleri ortalama 5 sene diye biliyorum abi

Son düzenleme:
Bravo tebrik ederim bende uğraşmış fakat evcilleştirememiştim

Teşekkür ederim abi :)

Son düzenleme:
Büyük bir sabır gerekiyor herhalde :) , Uzun ömürler nasip etsin

:) Biraz, Teşekkürler...

Son düzenleme:
Biraz daha ilerledik abi, inşallah devamı gelecek :)

maşallah. kuşu elinize gelmesi için yanına gidip parmağınızı uzatıyor musunuz yoksa kendi isteğiyle uçup elinize, omzunuza falan konabiliyor mu?

maşallah. kuşu elinize gelmesi için yanına gidip parmağınızı uzatıyor musunuz yoksa kendi isteğiyle uçup elinize, omzunuza falan konabiliyor mu?

Kendine doğru uzatıyorum ilk önce bekliyor birazcık daha uzatıyorum atlıyor içine, isterse kolumdan omzuma çıkıyor arada uçuyor geziyor kendi isteğiyle tekrar geliyor

Son düzenleme:
Kendine doğru uzatıyorum ilk önce bekliyor birazcık daha uzatıyorum atlıyor içine, isterse kolumdan omzuma çıkıyor arada uçuyor geziyor kendi isteğiyle tekrar geliyor

Peki sırrınız nedir, bu konuda geçenlerde de bir kişi merak edip araştırıyordu ama pek de örnek yok. ayrıntılı bir reçete yazarsanız merak edenlere örnek teşkil eder.

Peki sırrınız nedir, bu konuda geçenlerde de bir kişi merak edip araştırıyordu ama pek de örnek yok. ayrıntılı bir reçete yazarsanız merak edenlere örnek teşkil eder.

Peki, hazırlayacağım :) Bir kaç güne yazarım buraya, ilginiz içinde ayrıca teşekkür ederim Murat Bey :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

[MENTION=12600]Murat NUR[/MENTION] Geçenlerde araştıran bendim sanırım Murat Bey :D Bu konu muydu? http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/hint-bulbulum-evcillesmiyor-31211.html

Son düzenleme: