Karadeniz Pet

Tüyleri içerde tutan kafes

Chewing41

Yeni Üye
Bir kafes markasi vardı fiyatlari da epey pahalıydı, tüyler yemler vs icerde kalıyor tül takmasanız da sıkıntı olmaz deniyordu. Yemlikeri tunekleri suluklari beraber geliyordu, bu kafesin markası-ismi neydin? Almak istiyorum adı aklıma gelmediği için bulamıyorum bilen birileri yazabilirmi. Hem kafes arayanlara da faydasi olur belki.

hagen vision galiba.

bunlara gerek var mı?ben aşırı pahalı buluyorum.
adminlerden bilen varsa yanlışımı duzeltsin ama tüle gerek kalmiyor diyorlar bu kafeste tunekleri kuslar icin cok ergonomik mis kaliteli saglam baya kullanisli bi kages ama cok pahali en ucuzu 300tl civarlarinda

Kafes kafesdir bu kadar paraya ben 2 dolap 5 5 olacak şekilde kafes yaparım :) 10 çift olur :)

Herhangi bir kafesin etrafına streç film dön aynı işlemi görür.
Ya da daha iyi olsun dersen pleksi glass kestir birbirine silikonla kafesi de içine otuttur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

adminlerden bilen varsa yanlışımı duzeltsin ama tüle gerek kalmiyor diyorlar bu kafeste tunekleri kuslar icin cok ergonomik mis kaliteli saglam baya kullanisli bi kages ama cok pahali en ucuzu 300tl civarlarinda
tavsiyem orta boy bir tül alman o büyük ölçüde engelliyor pisliği zaten.tünek için de en iyisi tahta tünek.kuşlar için geniş çifthane kafesi veya büyük boy kullanışlı bir kafesi işinizi görücektir.bu kadar para vermeye değmez.tünekleri ayrı alabilirsiniz eğer tahta kullanmak istemiyorsanız ama bence tahta tünek yeterli.

tavsiyem orta boy bir tül alman o büyük ölçüde engelliyor pisliği zaten.tünek için de en iyisi tahta tünek.kuşlar için geniş çifthane kafesi veya büyük boy kullanışlı bir kafesi işinizi görücektir.bu kadar para vermeye değmez.tünekleri ayrı alabilirsiniz eğer tahta kullanmak istemiyorsanız ama bence tahta tünek yeterli.
6 yildir kusum var tülden biktim açıkçası pek bi faydasi olmuyor birde cabuk eskiyor lastigi tulun ve bollasiyor. Kesin olarak alacagimdan degil zaten fiyatlari ucuzlamış mi diye bakayim aklimda bulunsun istedim sadece.

6 yildir kusum var tülden biktim açıkçası pek bi faydasi olmuyor birde cabuk eskiyor lastigi tulun ve bollasiyor. Kesin olarak alacagimdan degil zaten fiyatlari ucuzlamış mi diye bakayim aklimda bulunsun istedim sadece.
bende hep tül kullanırım faydasını görüyorum baya.neredeyse dışarı hiçbirşey çıkmıyor fakat benim kuşlarım çoğunlukla dışarda ve ben 2 günde bir kafesi temizliyorum belki ondandır.birde tülün biraz büyük olması lazım küçük olunca faydası olmuyor.ülkede neredeyse herşeyin fiyatı arttığı için ucuzlaması biraz zor gibi.

Aynen öyle fiyatı artmayan bir şey yok! misal yemler uçtu gitti. Bence de gereksiz israf bu kadar paranın böyle bir kafese verilmesi

Geri