Karadeniz Pet

Taban Malzemesi Mısır Granülü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eNeTeN

Meraklı Üye
Mısırın odunsu bölümünden elde edilmektedir.
Son derece emici bir yapısı vardır.
Kuşlarınızın dışkılarını çabucak emerek kurutur ve kuşlarınızın dışkılarından doğabilecek hastalıklara karşı korunmalarını sağlar.
Kötü koku oluşumunu engeller(ÖZELLİKLE EVDE ÜRETİM YAPAN ARKADAŞLAR İÇİN)

Kuşlarınız da ve diğer tüm evcil hayvanlarınızda rahatlıkla kullanılabilir.Çok hafiftir.
Diğer taban malzemeleri gibi kuşlar kanat çırptıkça dağılmazlar, toz çıkarmazlar. Tam tersi tozların ve dökülen tüylerin etrafa dağılmasını engellerler.
Yumurtadan çıkmış yavrularınızında yuvalıklarına koyarak daha sağlıklı gelişmelerini sağlayabilirsiniz.

KULLANIMI: Kafes tabanına zemin görünmeyecek kadar döküyorsunuz. Her hafta tabandaki kurumuş dışkıları bir kaba koyarak temizleyip eksilen kadar ekliyorsunuz. Ayda bir tabanda ki malzemeyi tamamen değiştiriyorsunuz.

KUŞLARINIZIN SAĞLIKLA BÜYÜMESİ, EVİNİZDE KÖTÜ KOKULARDAN KURTULMAK İÇİN KESİNLİKLE ÖNERİLEN EN İYİ ÜRÜNDÜR.

1Kg fiyatı 5 tl'dir. Dileğiniz miktarda temin edebilirsiniz. İletişim bölümünden bizle iletişime geçmeniz yeterli.

3 kg 1 çift kuşunuz için 5 ay kadar yeterlidir. Üretim kafesleri ve çifthane kafeslerimizide incelemenizi tavsiye ederim.

Tüm Türkiye'ye 5 kg'a kadar Kargo Ücreti 6 TL'dir.​

Hayırlı satışlar bereketli olsun fakat sizin yanlış değilsem bir konunuz vardı onun üzerinden gitseydiniz keşke

Hayırlı satışlar bereketli olsun fakat sizin yanlış değilsem bir konunuz vardı onun üzerinden gitseydiniz keşke

Bir konunuz vardı derken? Satış olarak 2 tane ayrı üretim ve çifthane satışlarım vardı. Belki onları hatırlıyorsunuzdur? Buda mısır granülü satışı için açtığım konu.

Elimde son 5 kg ürün kalmıştır. İlginizden dolayı TEŞEKKÜRLER arkadaşlar. Yarıyıl tatilinden sonra dilediğiniz miktarda yine satın alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...