Karadeniz Pet

Takas muhabbet kuşları

U

ugur_dagdelen

Guest
n7f3k.jpg
Merhaba arkadaslar bende ıkı adet muhabbet var ne yaptıysam degıstırdım dısıyı verdım erkek aldım erkegı aldım oda olmadı.. sımdı ılgılenen arkadaslar varsa elımdekı ıkı adet kusu verım ustune gerekırse parada verım takım kus verırsenız ıstanbulun cevresınde neresı olursa bulusup takas edebılırım ılgılenenler varsa telefon yazın ben sızı arıyıp gorusebılırız verıcegım kuslarımın resmını atıyorum emınonunden damızlık dıye tanesıne 50 tl vermıstım ..

Moderatör tarafında düzenlendi:
ugur kardeş eş seçini sen yapmıyacan bu kuşlarda dişi almak istiyorsan ekek kuşu götürecen salmaya atacan orada kendisine hangi dişiyi seçerse alacan ama alınca hemen yumurtlamasıda gerekmiyor 3-4 ay beklemen gerekebilir biraz sabırlı davran yazık paran boşa gitmesin :D

Yeşil kuşun yaşı küçük gibi sanki net görünmüyor ama.

elimde takım albino sarı var kırmızı göz üzerine 70 tl alırım 05357148336

erkek kuşunuz yavru olduğu için yavru alamamışsınızdır. erkeği değiştirin sadece.

Hocam kuşları eş bir çiftle değiştirsen bile kuşlar ortama alışana kadar zaten 3-4 ay geçer, yerinde olsam dişi kuş kızışmış, dişiyi elimde tutarım, erkeği ceresi mavi olan kızışmış bir erkekle değiştiririm, kuşları değiştirebileceğiniz bir üretici veya petshop'a kuşlarınızla birlikte gidin, beğendiğiniz 3-5 erkek kuşu bir kafese alın, sizin dişi kuşu bu kafese atın, şu anki erkek kuşunuzu anlaştığı bir erkekle değiştirin. Unutmadan söyleyeyim, kendim 3 çift kuş aldım, hepsi yumurtalıydı, yumurtalar boş çıktı ama kuşlar o kuluçkadan 5 ay geçmesine rağmen halen yumurtlamadı, çünkü ortam değişti, ayrıca kuşları yavru alıp yetiştirmedikten sonra tek çiftle yumurta almak biraz zor, tabi bunun istisnaları mutlaka vardır...

n7f3k.jpg
Merhaba arkadaslar bende ıkı adet muhabbet var ne yaptıysam degıstırdım dısıyı verdım erkek aldım erkegı aldım oda olmadı.. sımdı ılgılenen arkadaslar varsa elımdekı ıkı adet kusu verım ustune gerekırse parada verım takım kus verırsenız ıstanbulun cevresınde neresı olursa bulusup takas edebılırım ılgılenenler varsa telefon yazın ben sızı arıyıp gorusebılırız verıcegım kuslarımın resmını atıyorum emınonunden damızlık dıye tanesıne 50 tl vermıstım ..

Ugur

Erkek yaşı küçük ya erkegin yaşının gelmesini bekle 3 ay kadar daha

VEYA

Erkeği götür aldıgın yere siz benimi kandırıyorsunuz damızlık diye verdiginiz kuş yavru de ver üstüne 10 15 lira ver 7 8 aylık kuş al dikkat et bu seferde 3 4 yasında erkek vermesinler ama etrafta açık gözlü dolu dikkat et

Dişi kuşun iyi kızışmış'da zaten değiştirme onu

illaki kuş alcaksan eğer pet shop ları boşver üreticilerle konuş sağlıklı iki tane kuş al ,ortamlarını ayarla bakımlarını yap gerisi gelir zaten .zamanında petshoplardan bende kazık yedim ama sonra akıllandım cok şükür şimdi 9 ayda 14 tane yavru aldım şimdi erkekle dişiyi dinlenmeye bıraktım .yani kısmetse sabırla bekle olur inşallah

Geri