Karadeniz Pet

Tanisma ve yardim talebi

Maviliada

Yeni Üye
Tüm üyelere merhaba. 38 yaşında yeni bir üyeniz olarak uzun yıllardır muhabbet kusu besliyorum. 13 sene beslediğim kuşum yaşlılık nedeniyle hayatını kaybettikten sonra ancak bir kaç sene dayanabildim ve yeniden bir kuş sahibi oldum. Oğlumun adı Mavili ve 5 yaşında. Vefat eden diğer oğlum gibi sabah uyandığında kafesten çıkar, bütün gün evde istediği gibi dolasir bazen bizim yemeğimize ortak olur gece uyku saati geldiğinde de önce dizimizde uyuklamaya başlar sonra kafese sokarız. Evdeki tüm düzen ona göre, artık kuş diyemiyorum evimizin bir bireyi. Sizden yardım istediğim konu şu ki oğlumuzun sanirim evlenme zamanı geldi. Son bir kaç aydır çiftleşme belirtisi olarak ne soyleniyorsa bizde mevcut. Bizim oğlana nasıl eş bulabiliriz? İstanbul Anadolu yakasında oturuyoruz deneyimli üyelerden yardım rica ediyorum.

Öncelikle çiftleşebilecek yaşda ki bir muhabbet kuşu alıp yanına koyabilirsiniz.Anlaşamaz kavga eder eş tutmazlarsa güvendiğiniz bir Pet Shop varsa kuşunuzla beraber oraya gidip eşini kendinin seçmesini sağlayabilirsiniz.