Karadeniz Pet

Tavsiye Ürün- Organik Gaga Taşı...

Kahraman KÖROĞLU

İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
Merhaba arkadaşlar;
Kendim yapıp kullandığım kuşlarımda %100 etkisini gördüğüm tüm kuşların zevkle terettütsüz yediği "Mineralli Extra kalsiyum içerikli Enerji Kaynaklı Gaga Taşı" nı sizle paylaşmak istiyorum. Kendim üretimini yapıyorum alan arkadaşların duacı olmaktan başka birşey yaptıklarını görmedim :)
Büyük Boy gaga taşıdır petshop lardaki alçıpan gaga taşı ile kıyaslamayın bile!!! Bu ürünü kullanırken extradan; kalamar kemiği- gaga taşı vs... tarzı ürünleri kullanmanıza gerek yoktur, tek başına gayet başarılı ve yeterli bir üründür kesinlikle tavsiye ederim. Dene, sonucunu gör olumlu veya olumsuz yorumunu yap.

Adet Fiyatı 2,5TL olmakla beraber en az 4 adet ve üstü siparişlerde gönderimi yapılır. Ürün BÜYÜK boydur.

Kullandığım ürünler ve İçeriklerini sizinle paylaşacam alıp almamak veya yapmayı denemek size kalmış, karışımın oranları önemlidir kıvam ve besin değeri olarak, orantısız karışımlar ile kuşlarınıza zarar verebilirsiniz.

Witte Molen İyotlu Enerji Bloğu Tozu:

-İyot: kuşun tiroit bezinin sağlıklı çalışması için gereklidir, iyot eksikliği nedeni ile Guatr hastalığı kuşlar arasında yaygındır.
-Morina balığı ciğer yağı: değerli bir A vitamini kaynağıdır. Kuşların tüy yağlamak için ihtiyaç duydukları yağı da sağlar. Yağ eksikliğinden doğan tüy yolmaları önler.
-Deniz yosunu: değerli bir mineral kaynağıdır.
-Kalp midyesi: Değerli bir mineral kaynağıdır.
-Mineraller: sağlıklı kemik yapısı için şarttırlar, kanda oksijenin taşınmasında önemli rol oynarlar, enzimlerin çalışabilmesi için gereklidirler.
-Buğday özü: Değerli bir E vitamini kaynağıdır. Hücre ve doku yapısında önemli görevleri vardır. Eksikliği üreme sorunlarına, direnç sisteminin zayıflamasına, kas yapısında dejenerasyona yol açar.
-Anason: Kuşun sevdiği ve kuşu rahatlatan, stresten kurtulmasına yardımcı olan kokusu vardır. Gaz söktürür ve iştah açar.
Doğal Mineralli Maden Suyu: Kuşlarımızın mineral eksikliğini giderir, kursaklarını rahatlatır.
Mürekkep Balığı Kemiği Tozu: Kuşlarımızın gagalarının düzene girmesini sağlar, kas ve kemik yapısı için en önemli kalsiyum kaynağıdır. Özellikle kuluçka dönemlerinde yumurtalarının doluluk oranı ve düzgün oluşması için çok önemlidir.
Hobi Extra Kömürlü Grit Kuş Kumu: Kuşlar için kalsiyum kaynağı olmakla beraber yediklerini sindirebilmeleri için elzem bir üründür.Kuşkumukuşların midesinde dişlerin yaptığı görevi yaparak hazım problemlerinin önüne geçer.Ayrıca kuşların kemiklerinin ve tüylerinin gelişiminde büyük öneme sahiptir.İçerisinde bulunan kömür ishali önlemekle beraber tüylerinin parlaklaşmasına yardımcı olmaktadır.

Kuştat Organik Kuş Toprağı:
Kuşların taşlık adı verilen sindirim sistemlerinde biriken yem ve besin maddelerinin parçalanmalarında organik kuş toprağı yardımcı olur ve sindirimi kolaylaştırır. Kuşların bağırsağındaki zararlı toksinleri emerek dışkı yoluyla dışarı atılmasını sağlar.
Kaynamış ve Fırınlanmış Yumurta Kabuğu : Kalsiyum Eksikliğinin Giderilmesine Yardımcı Olur

İletişim:
-0538 581 96 82 (whatsapp-sms-tel)
facebook: https://www.facebook.com/kahraman.koroglu.9
veya özel mesaj
- İstanbul / Maslak

Ekli dosyalar

• 20161002_113423.jpg
    20161002_113423.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 105
  • 20161002_113457.jpg
    20161002_113457.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 99